www.sudzibas.lv Latvijas aptieka Nekorekta attieksme pret klientu

Latvijas aptieka - Nekorekta attieksme pret klientu

Vīrs šovakar aizgāja uz aptieku pēc vitamīniem . Atnāca mājās sašutis un neapmierināts . Farmaceiti ,kas šovakar strādāja , viņš jau agrāk bija ievērojis kā nelaipnu un nekorektu .
Jautājis C vitamīnu - farmaceite izbolījusi acis :"Kādu c vitamīnu gribat ?" Viņš saka :"parādiet kādi ir " Tad šamējā nopūšas apmēram "ko var vilkties vakarā uz aptieku " un atvelk atvilkni un gaida . To kas tajā atvilknē no letes tās puses nevar redzēt . Viņš lūdz lai parāda tuvāk un piedāvā pati . Šī atkal nobola acis . Tad viņš neizturēja - un pateica aizrādījumu , ka šī jau nav pirmā reize ,ka viņa pret klientu izturās nepieklājīgi . Izvēlējies C vitamīnu iepakojumu samaksājis - farmaceite sniedz viņam iepakojumu ar vitamīniem un saka "Lūdzu īstenais vīrieti " .
Esmu šokā , kā šādā veidā var atbildēt klientam kurš gatavs atstāt naudu veikalā , aptiekā utt. Man jau sen aizdomas ,ka šī aptieka neizceļās ar īpāšām pārdošanām . Tur noteikti nav tentētas pārdot vairāk - atstāv savas stundas un velkās bolot acis mājās .

Z

S sanene 14.03.2013

PIRMĀM KĀRTĀM - VĪRAM SALDAIS UN VITAMĪNI IR JĀSAŅEM MĀJĀS. UN KĀPĒC ŠIS TĀS ACIS BOLĪJA- VARB'YUT VAJAG ACU ĀRSTA PĀRBAUDI