www.sudzibas.lv LATTELEKOM TELEVĪZIJA INTERNETA TRANSLĀCIJA

LATTELEKOM TELEVĪZIJA - INTERNETA TRANSLĀCIJA

lATTELEKOM TV nespēj nodrošināt interneta pāraides KHL spēļu laikā, notiek nemitīgās servera pārslodzes, apgalvojums par labu translāciju ir absolūti meli

N

L Lietotājs 25.11.2011

Šādu žēlabu var uzskribelēt cilvēks, kurš nezin ne tehnoloģijas, ne principus kā strādā interaktīvā televīzija vai arī nesekmīgs students, kuram fizikā ir 2! Kaut gan mani tas pilnīgi neizbrīna!

Normund! Ja esi ievērojis, tad "bildīte bremzējās" tikai KHL spēļu translāciju laikā! Painteresējies, kā notiek tiešraides un tad Tev nebūs jāmocās un jāraksta šādas žēlabas! Un tici man, Lattelekomam ar to nav nekāda sakara!!!

L lauris 26.11.2011

Izskatas ka ieprieksejo komentaru uzrakstijis lattelecom darbinieks, lieta tada, ka abonentam nav pienakums zinat par tehniskam lietam, vins perk pakalpojumu kurs slikti strada, un ta vieta, laj vinam palidzetu vienu nosauc par mulki

M Mustang88 05.02.2012

arii ta digitala televizija ir pilnigi garam, bezjedzigi ieviesta, lago ka traks tornis loti labi redzams pa majas logu, laikapstakli kaut ari mainigi, ari labaa laika raustas