www.sudzibas.lv Latio Pretīga, augstprātīga, nicinoša attieksme

Latio - Pretīga, augstprātīga, nicinoša attieksme

Līga Igala, tel.26553039, "tā saucamā aģente—māklere" netur solījumus, norunātajā laikā neierodas uz sarunātajām tikšanām, uz īsziņām, tel. Zvaniem neatbild, pretīģa, nicinoša attieksme pret potenciālu klientu—pircēju,
sazinoties ar mājokļu nodaļas vadītāju dzenīti—šī, protams, ka attaisno līgu igalu!
Atklāti redzams, ka šīm sievietēm pārāk labi dzīvē pašlaik veicas jeb ir veicies, šādi ņirgājoties par cilvēkiem.

01.03.2024

Atbilde no Latio Support Pārstāvja atbilde 08.03.2024

Godātais ieraksta autor!

SIA “Latio” ar lepnumu un pārliecību strādā nozarē jau vairāk nekā 30 gadus, rūpējoties par augstu pakalpojumu kvalitāti un klientu apmierinātību, tādēļ esam sarūgtināti par jebkādu radušos pārpratumu komunikācijā ar mūsu darījumu vadītājiem. Cenšamies nodrošināt, ka katrā mijiedarbībā tiek cienītas klientu intereses un vajadzības. Mēs pieņemam pamatotu un konstruktīvu sava darba kritiku, kā arī saprāta robežās izteiktus pārmetumus. Konstatētās kļūmes izanalizējam un veicam attiecīgas korekcijas, līdz ar to mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāte tiek nemitīgi uzlabota.

SIA “Latio” darījumu vadītāji ir profesionāli speciālisti ar daudzu gadu pieredzi nozarē un diendienā veiksmīgi vada sarunas ar klientiem. Mēs paturam prātā, ka cilvēku savstarpējā saskarsmē atsevišķa indivīda uzvedībai var būt dažādi cēloņi, uztveres likumsakarības, katrs noteiktos apstākļos var izrādīt atšķirīgu reakciju atkarībā no temperamenta un emocionālās inteliģences līmeņa.

Tajā pašā laikā mums ir ļoti svarīgi norādīt, ka mūsu uzņēmums stingri iestājas par savu darbinieku labbūtību un drošību un nekādos apstākļos nepieļaus neētisku vai rupju izturēšanos ar personīgiem un jebkuru cilvēku pazemojošiem apvainojumiem, un jo vairāk - fiziskas izrēķināšanās draudiem. Mēs esam pārliecināti, ka savu neapmierinātību ar pakalpojuma kvalitāti iespējams paust, neaizvainojot pakalpojuma sniedzēju kā personību, un lietišķa savstarpējā komunikācija bez negācijām ir galvenais veids, kā panākt sekmīgu sadarbību un veiksmīgu darījumu noslēgšanu.

SIA “Latio”
Nekustamie īpašumi