www.sudzibas.lv Latio Ivanda Bukava

Latio - Ivanda Bukava

Ieraudzīju sludinājumu ar telpu. Bija padārgi, bet domāju apskatīšos, ja telpa tiešām būs laba manam biznesam, iznomāšu to. Aģents bija Ivanda Bukava. Par telpu nevarēja atbildēt gandrīz ne uz vienu jautājumu. Nezināja pat, kur ieslēgt gaismu telpā. Telpa man patika. Sarunājām, ka satiksimies nākamo reizi ar saimnieku. Saimnieks bija laipns. Izrunājām visus jautājumus un ivanda bukava jau Saka, ka būtu vēlam īrēt arī pagrabu. Sludinājumā par to nebija teikts. Pagrabā var ieiet no citas puses, ne tikai no šis telpas. Kad nākamajā dienā piezvanīju aģentei, viņa jau teica, ka bez pagraba nevar izīrēt. Labi domāju. Izdomāju, ka pagrabu arī varēšu pielietot un iznomāšu. Kad piezvanīju un paprasīju apskatīties pagrabu, viņa man teica, ka brauc prom uz 5 dienām. Domāju dīvaini, saimniekam steidzami vajadzēja izīrēt telpu un viņa brauc prom. Labi sarunājām ātrāku laiku, kad viņa var un pāris stundas pirms tikšanos viņa zvana un Saka, ka telpu jau izīrēja. Es jau sarunāju ar santehniķi, Elektriķi un palīgstrādnieku apskatīt telpu kopā ar mani. Laikam nekur viņa nebrauca. Meli un tik vien.

01.08.2023

Atbilde no Latio Support Pārstāvja atbilde 31.08.2023

Labdien!

Uzņēmums atvainojas par sagādātajām neērtībām Jums nepieciešamo telpu meklēšanas procesā. Tā kā mums rūp klientu apkalpošanas kvalitāte, esam izskatījuši radušos situāciju turpmāku pārpratumu novēršanai un situācijas skaidrošanai, kā arī veiktas pārrunas ar kolēģi komunikācijas formas uzlabošanai.
Kā noskaidrojām, konkrētajā gadījumā telpu nomai vienlaicīgi bija pieteikušies 3 potenciālie nomnieki. Tiekoties atsevišķi un veicot pārrunas ar katru no tiem, kā arī veicot katra pretendenta juridisko un finanšu analīzi ilggadēju un stabilu nomas attiecību garantēšanai, īpašnieks izmantoja savas tiesības pieņemt lēmumu par līguma slēgšanu ar, viņaprāt, izdevīgāko nomnieku.
Līdz ar to nekustamo īpašumu aģenti tika informēti, ka līgums par telpu nomu ir noslēgts, lūdzot pārtraukt telpu reklamēšanu un izbeigt uzsāktās sarunas ar pārējiem pretendentiem.
Kaut arī tas sarūgtina, diemžēl jāpieņem fakts, ka atteikuma saņemšana citiem interesentiem bija loģisks procesa iznākums.

Laipni aicināti iepazīties ar citiem telpu piedāvājumiem mūsu mājas lapā un ceram, ka spēsiet atrast sev piemērotas telpas citviet, tajā skaitā, ar mūsu kolēģu palīdzību.

Cieņā,
SIA Latio

Tieši šajā situācijā, mums teica, ka īpašnieks izīrēs tikai ar pagrabu. Mēs piekritām ar pagrabu īrēt. Kad uzprasījām, kad varam satikties, Ivanda teica, ka viņa brauc prom. Mēs uzreiz sapratām, ka kaut kas nav kārtībā, jo iepriekš bija teikts, ka saimnieks brauc prom un viņam ātrāk vajag izīrēt telpu. Mēs sarunājam ātrāko laiku, kad varam satikties. Un kā varēja izīrēt telpu, ja viņas aizbrauca prom.
Un mēs runājam ar jaunajiem īrniekam. Pagrabu viņi neprasīja.