www.sudzibas.lv Kūriņš saimnieks-rupeklis

Kūriņš Kauguros - saimnieks-rupeklis

Ļoti nepatīkamu iespaidu un sabojāto garastāvokli uz visu vakaru garantē saruna ar iestādes saimnieku,paralēli Jūrmalas domes deputātu Arni Ābelīti.Kūriņš,vieta,kur par tavu naudu tevi aizvainos un pat neidomāsies atvainoties.Ļoti nepatīkami.

I

V vikipedija 19.08.2016

Saimnieks ir ne tikai rupeklis. Lai izpatiktu savai izredzētajai publikai, izmanto savu deputāta statusu un palaiž rokas arī. Ēdienkarte arī kopš zināma laika vairs neatbilst mūsdienu restorānu tendencēm. Bet alu dzert var, ja nav bail, ka neiepatiksies saimniekam un šis nesados pa muti pirms tu vispār nobaudīsi viņa treknos ēdienus

Dr DooM 19.08.2016

Pilnīgi piekrītu , ēdiens nav baudāms - pārsālīts, pārpiparots un ļoti sabērtas garšvielas , pieļauju lai nomāktu vecās gaļas aromātu !