www.sudzibas.lv kur sūdzība par krievu valodu Tā bija tikai neitrāla viedokļa izpausme

kur sūdzība par krievu valodu - Tā bija tikai neitrāla viedokļa izpausme

Kur palika sūdzība par to, ka kādam nepatīk krievu valoda??? Tajā kāds tikai ilustrēja savu viedokli! Un viss!!!
Vai tas pareizi vai ne, to vērtēja lasītāji. Man personīgi krievu valoda tīri labi patīk, ja to lieto Maskavā. Un es arī to lietoju Maskavā. Maskavā miliči ar AK-47 apkārt dauzās. Tur pasi ne par ko var paprasīt. Maskava ir laba vieta, kur krievu valodu no sird lietot.

E

H Hugo Djego 13.12.2009

Mums jau te netikai valoda pazudusi, bet ari divas piepūšamās sievietes :(

K Katja 14.12.2009

Davajte zhitj druzhno?!

A Aleksa 14.12.2009

tapec ari pazuda, ka tas bija suda spams..

P Pupiņa 14.12.2009

Abet kas ir spams?...

ш Шо? 14.12.2009

Kas ir abet?????????spams, piemeram, si sudziba...

P Pupiņa 14.12.2009

Abet - senāk un tagad latvieši atsevišķos novados izmantoja un izmanto gan jautājot, gan pārliecinot...tas tā kā būtu jāzin, jo pieder pie mūsu valodas...un kāpēc sūdzību sauc par spamu? Vai tāpēc ka atsevišķa muļķu grupa to uzskata par modernu?...( Urrā, tūlīt sāksies vētraina diskusija)!!!