www.sudzibas.lv Kucēns no LKf Pirkš.-pārdošanas līgums

Kucēns no LKf - Pirkš.-pārdošanas līgums

Cilvēki, neesiet naivi!! Tie, kas saka, ka īpaši droši ir pirkt suni ar pirkšanas- pārdošanas līgumu, ir meļi. Tas ir izdevīgi tikai suņa pārdevējam, jo garantē, ka 5 dienas pēc suņa pirkšanas viņš vairs ne par ko NEATBILD. Pērkot suni ar šo līgumu, tu pats paraksties par to, ka suņa pārdevējs ne par ko neatbild. Bijām ļoti sabaidīti ar visādiem negodīgiem pārdevējiem un tāpēc galveno akcentu likām uz šo pirkš.- pārdoš. līgumu un IEKRITĀM. Nopirkām suni no it kā prestižā LKf kluba, ar līgumu, cena arī bija atbilstoši 3X lielāka nekā citiem šīs šķirnes kucēniem interneta sludinājumu portālos un rezultātā- slims kucēns, ārstēšanas izdevumi, kucēna nāve, atkal visādas izziņas un beigās izrādījās, ka suņa pārdevēja ne par ko neatbild. Sūdīga organizācija ir tas LKF un visādi žuļiki tur nodarbojas ar suņu tirdzniecību!

I Ieva 01.12.2010

Ja jau jūs spiežat uz pirkšanas pārdošanas līgumu un runājat par tām piecām dienām, kas tur ir rakstīts, vai tad tiešām tur nav rakstīts

"2.4. Pārdevēja pienākums ir informēt pircēju par kucēna defektiem, tos fiksējot šī Līguma punktā 1.1."
"2.5. Pārdevēja pienākums ir pēc Pircēja pieprasījuma to nodrošināt ar licencēta veterinārārsta apstiprinātu izziņu par kucēna veselības stāvokli."
"3.1. Pircējam ir tiesības pieprasīt no Pārdevēja licencēta veterinārārsta apstiprinātu izziņu par kucēna veselības stāvokli."
"3.4. Pircējam ir tiesības pašam vai piesaistot ekspertus pārbaudīt kucēna eksterjeru, zobus, gaitu u.c. īpašības."

Ja šādu līguma punktu Jums nav tad žēl, es savus kucēnus pārdodot dodu cilvēkiem izlasīt līgumu, aprunājot to, ienesot izmaiņas ja tādas jaunie saimnieki vēlas. Beigu galā līgums ir uz 4ām lapām atbildīgs kā arī aizsargājošs abām pusēm.

Katrā organizācijā ir gan godīgi cilvēki, gan naudas rausēji.

Topošajam suņa saimniekam mūsdienās ir lielas izvēles iespējas kā vispirms atrast informāciju par sev interesējošo šķirni, kucēniem, viņu audzētājiem un tikai tad brauc, izvēlies un ņem viņu uz mājām.

Kā audzētājs var atbildēt par kucēna veselību, ja piemēram viņš atbrauc uz jaunām mājām, jaunie saimnieki aiz neuzmanības no ielas atnes piem. paravīrusuvai arī mājās ir kāds cits dzīvnieciņš, kas var būt jebkuras vīrusu infekcijas nēsātājs, un gatavs.. par šo visu var runāt bezgalīgi.. es jau zinu, ka gan jau tūlīt te kāds rakstīs, ka esmu stulba un neko nesaprotu.

Man suņi ir ģimenes locekļi, mani bērni, nevis naudas mašīnas.

A amatieris 02.12.2010

Ieva, man prieks ka esat viena no labajiem audzētājiem un pilnībā saprotu jūsu dusmas un izmisumu. Žēl, ka visus liek vienā maisā.Nespriediet pēc kluba, bet gan no konkrētu audzētāju rīcības. Lai vairāk būtu tādu cilvēku ar tīru sirdsabziņu, kā jūs.

M marijazeltina 02.12.2010

man ir 6 kuceni bus videja auguma bezskirne jo nav zinams kas mate kas tevs vienkarsi pamestie ja kadam vajag puisiti bossu vai vel meiteni vai citu zvaniet viniem 3menesi loti gudri un veseli jo labi baroju ir mazliet izlutinati kopa ar patversmi meklejam milus un atbildigus saimniekus ir pasites kuceniem un potes var sazinaties 28761394marija atrodas ropazu novads ropazos maja imantas un var apskatit jebkura laika mes taCU VARAM VINIEM PALIDZET NOZELOJAMI KA VINUS PAMETA NOMIRT TRIS NEDELU VECUMA UN PALDIES MUSU VETARSTAM KA PAVELTI PALIDZ

K kuuka 28.11.2011

Esmu arī pret LKF, JO tur ir tādas tantes, un vēl latviski nemāk runāt, un tēlo baigās krutās, no LKF nepirkšu nekad nekādus su''nus. PS, arī no Favorīta ne!!!

M māra 28.11.2011

Tāpēc vajag ņemt suni no patversmes, bezšķirnes arī ir veselīgāki. Nevis šitā izmest naudu vējā . Būtu gan labs darbs izdarīts, gan pašiem prieks un gandarījums.Bet te gribēja pazīmēties, un nekā.