Krievu pensionārēm zems kultūras līmenis apgrozoties masās - Visu laiku bazarē un kritizē visu.

Man domāt, ka virsrakstā jau viss pats par sevi patiekts, ka krievu vecenes, ka tiek svaigā gaisā, ieiet viekalā, vai municipālā iestādē, piemēram Lielrīgas reģionālajā Zemesgrāmatu nodaļā, tad uzreiz sapazīstās, nosēstās blakus un ņemās bazarēt. Un blakussēdētājiem, tādiem, kā man, ar to tiek tiek bojāts mentālais miers ar to. Tad es parasti ņemu ārā savu telefonu un sāku dzenāt spēles- ralliju, piemēram, bet tā, ka tās krievu vecenes apklust un noteikti padomā par mani to pašu, ko es par viņām iepriekš.
Un veikalā? Sakiet man kas notiek veikalā pie kasēm? Krievu ķotīlijas ir aizņemtas tikai ar vienu- tās vaktē, vai neieradīsies jauna kasiere un ja ierodas, tad pa galvu pa kaklu metas uz jaunatvērto kasi. It kā viņām pēc 10. min. būtu biznesa tikšanās.
Un pats svarīogākais- ģērbšanās stils. nu neģērbjas viņas ar šiku un gaumīgi. Nezin kur lai acis liek.

Mamma 21.10.2009

Tu saki to man kas mekle ko mazu un jauku?

H Hugo Djego 23.10.2009

Aha.Vienkārši no pieredzes zinu.Es šodien aiz viena žoga redzēju ļoti skaistu kuci, laikam bija kaut kāds krustojums ar rotveileru, melnā krāsā.Un ļoti skaisti viņa centās mani sarāt, ne skaļi, bet tā, ka pildot nepatīkamu pienakumu.Jo viņas acīs bija lasams, ka mani par ienaidnieku neuzskata.Es klāt negaju, jo negribeju īpaši viņu satraukt.Zini, kad redzi tik skaistu dzīvnieku, tad liekas, ka man ar tādu vajadzētu.Bet man situacija tāda, ka bieži braukaju apkārt pa darbiem, nevaru būt mājās.Priekš dzīvnieka vajadzīgs laiks.

š šeherezade 23.10.2009

Ance, suņu patversmēs ir tik daudz mazu, mīļu un jauku sunēnu, kas tik ļoti grib atrast savu saimnieku un mājas...:))

H Hugo Djego 23.10.2009

Man liekas, ka tie mazie visi kaut kādi dauņi.Viņi kviec un uz jautajumu "kāpēc tu kviec" neko citu neatbild.Nu protams-gaumes lieta.Man patīk ari liela izmēra kaķi, laikam jau kaut kur rakstiju.

Mamma 23.10.2009

Nezinu nezinu varbut pitonu nopirkt?

H Hugo Djego 23.10.2009

Kur Tu pitonu liksi?Kā jau Šehe rakstija-uz patversmi un izvēlies labo ;)

Mamma 23.10.2009

Nu ja uz patversmi tad uz patversmi. Tikai kuru? Varbut uz kadu attalu lauku pilsetu?

H Hugo Djego 23.10.2009

Nezinu.Varbūt sāc ar tuvāku.Ja nav nekas mazs un jauks, tad varbūt dodies tālak :)
Vispār pa Discovery skatijos, tur stāstija, ka tie suņi, kuri bijuši dažādos grūtos pārbaudijumos, nonakuši patversmē un tad privatizēti no citiem cilvēkiem, esot vairak uzticīgi, nekā tie, kuri audzināti no bērnības (sunības) pie cilvēkiem.Laikam novērtē to, ka dzīve var būt arī neželīgāka.Katrā ziņā-lai Tev izdodas šajā svarīgajā misijā;)

š šeherezade 23.10.2009

Ance, paskaties i-netā, tur ir patversmju mājas lapas ar visiem suņuku foto...google Tev visu parādīs..:))Hugo, tā tiešām ir gaumes lieta, zinu, ka daudziem nepatik tie mazie sunēni, bet viņi taču ir tik jauki, kad rātni sēž saimniekam uz rokas un pamēgini tik aiztikt saimnieku---mazā sirsniņa ar visu savu mazo drosmīti metīsies aizstāvēt!!!:)))Man pašai arī ir liels suns--labradors, bet nesaku, ka kādreiz neuzradīsies ari kāds maziņš draudziņš.Par kaķiem runājot---man nepatik pārbarotie kaķi, jo viņiem tās ir mocības un neizskatās glīti...:(

H Hugo Djego 24.10.2009

Šehe, es a rnedomaju kaķus ar īpaši lielu lieko svaru pa 10-15 kilo.es domaju-tāda ražena auguma kaķi, kas atstāj iespaidu:)

M Mirdza 25.10.2009

Pilnīgu piekrītu, nāvi okupantiem :)

M muahaha 25.10.2009

pilnīgi piekrītu, nāvi okupantiem

Mamma 25.10.2009

Hugo ja es gribu mazo kakenu no kura izaugtu tevis raksturotais lielais kakis ka zinat kas ta par marku?Un kuri kaki ir alergiski bet kuri nav?Un vai patversmes ir kaki?

H Hugo Djego 27.10.2009

Ance, kaķis laikam jāņem tiešām maziņš un jāaudzina pašai.Lielu nav vērts ņemt, kastīte darīt darbus tāds negribēs mācīties.Lielu kaķi varētu ņemt priekš laukiem.
Kas no viņa izaugs?-grūti pateikt.Es kādreiz izvelejos parastu melnbaltu kaķīti, liels nekas neiznāca, kaut kāds čabraks vien bija.Kaut gan viņa vecāki bija smuki.

O ogg 27.10.2009

nu tādi tie krievi ir. domā ka te vēl kaut kāds PSRS ir kad var uzvesties kā cūka

O ogg 27.10.2009

Mamma 27.10.2009

Paldies Hugo es zinu kadu kakenu gribu stripainu lielu resnu runci kurs muras mani majas gaidot un iesildod divanu pie tv.

K Kalakutenis 28.10.2009

Sandis, tu esi absolūts idiots. Tērē savu dārgo laiku kritizējot cilvēkus, kam ir daudz lielāka dzīves pieredze nekā tev, pienapuika. Kas tu pats tāds esi, ka vari uz citiem dirsties? Kas slikts, ka cilvēki ātri sapazīstās un atrod kopēju valodu? Manuprāt tas ir ļoti labi, un acīm redzot tas ir kaut kas, kas tev nepiemīt. Es vairākus gadus nomācījos Aviācijas universitātē - krievu grupā, tāpēc, ka latviešu grupās bija tādi idioti kā tu, kas bojā citiem dzīvi ar saviem tupajiem spriedelējumiem. Man patīk draudzīgi cilvēki, kas ātri atrod kopīgu valodu ar citiem. Kāpēc tu tāds nevari būt?

R R 30.10.2009

Kalakutenis, izskatās esi krievu pakļu laizītājs ne tikai komentāros bet arī dzīvē. Lai labi garšo!

H Hugo Djego 31.10.2009

Jūs, zēni, abi ne par tēmu.Te ir dzīvnieku portāls.