konditore Anita Egle - rupja uzvedība

Ieraudzīju draugiem.lv galeriju ar torti dzimumlocekļa formā un izteicu savu viedokli, ka tas nav pieņemami un sabiedrībā tomēr pastāv kaut kādas normas.Esmu sašutusi, ka cilvēki mūsdienās vairs nejūt nekādas robežas..

Uz ko no konditores saņēmu ļoti rupju vēstuli, citēju - Iznīksti, nogribējusies maita!

Uzskatu, ja cilvēks publicē bildes tik plašā sociālajā saitā un nav atzīmējis, ka nevēlas saņemt komentārus, tad jābūt gatavam pieņemt jebkādu viedokli, jo ne visi ģībs par šādu "meistardarbu"

Tad nu antireklāma šai konditorei un arī Jums iesaku, pirms kaut ko pasūtīt, padomājiet, kāda persona veido Jūsu tortīti, kam uz mēles tik prasti vārdi un uzvedība tik lēta

* ****** 17.08.2011

Manuprāt sūdzība nav par tortēm, bet par konditores uzvedību.Lai tās tortes vai kādas, cik cilvēku, tik viedokļu.U n ja kādam ko tādu vajag, tad lai tā būtu.Bet uzrakstīt vēstuli-iznīksti nogribējusies maita- ir daudz par daudz.Es piekrītu rakstītājai, krietni padomātu vai gribu būt kaut vai netīšas attiecībās ar šādu personu.Kurš var apgalvot, ka kāds ir maita vai nogribējies? Nu tizla govs un vairāk te nav ko piebilst!

A Anita Egle...ex Lapsa 24.05.2017

Sudzība ir reāli novecojusi, notīrīt!

A Anita Egle...ex Lapsa 24.05.2017

nepamatoti apsūdzēta persona Anita Egle, kā rupja konditore- Pamatojums NAV, komentāri pretrunīgi, vairāk pozitīvi tieši pretēji rakstam. Izņemt no Google meklētāja šādu melīgu info !