konditore Anita Egle - rupja uzvedība

Ieraudzīju draugiem.lv galeriju ar torti dzimumlocekļa formā un izteicu savu viedokli, ka tas nav pieņemami un sabiedrībā tomēr pastāv kaut kādas normas.Esmu sašutusi, ka cilvēki mūsdienās vairs nejūt nekādas robežas..

Uz ko no konditores saņēmu ļoti rupju vēstuli, citēju - Iznīksti, nogribējusies maita!

Uzskatu, ja cilvēks publicē bildes tik plašā sociālajā saitā un nav atzīmējis, ka nevēlas saņemt komentārus, tad jābūt gatavam pieņemt jebkādu viedokli, jo ne visi ģībs par šādu "meistardarbu"

Tad nu antireklāma šai konditorei un arī Jums iesaku, pirms kaut ko pasūtīt, padomājiet, kāda persona veido Jūsu tortīti, kam uz mēles tik prasti vārdi un uzvedība tik lēta

S Sauliite 14.08.2011

Izskatās, ka pati tomēr nebiji gatava pieņemt jebkādu viedokli par savu komentāru! Tas, ka kaut kas neatbilst Tavām morāles normām vēl nepadara to par sliktu vai nevēlamu. Ja tā bilde Tevi tomēr tik ļoti aizskāra, vai nebūtu bijis vieglāk uz to neskatīties, vai paziņot administrācijai savas aizdomas par noteikumu pārkāpšanu?

A Anita Egle...ex Lapsa 01.04.2016

Aii,nu tik ievērtēju šo !!! TRAKI- ja ievadi savu vārdu un saņem šādu SŪDZĪBU :(!!!
BET-paldies par REKLĀMU!!!
Katram tak izvēle ,kāda dizaina kūku ēst!:)

T ToAnda 14.08.2011

Vajadzēja pasūtīt torti vagīnas veidā, par modeli piedāvājot sevi un viss būtu kārtībā!

D Donats 14.08.2011

Ir dažādi cilvēki un dažādi pasākumi-zinu, ka vienā geju saietā bija konditorei (citai) jācep kūciņas peņa formā...

T ToSauliite 14.08.2011

Labdien! Kur gan tu visu šo laiku biji pazudusi? Es jau sāku uztraukties, jo kā zināms, advokātiem īss mūžs!

S Sauliite 14.08.2011

Labas dienas! Nebiju pazudusi - tepat vien blandījos! :)

T ToSauliite 14.08.2011

Un ko tu pašlaik dari, ja nav noslēpums?

spēlēju spēlīti :D

T ToSauliite 14.08.2011

Tas nav uz labu! Domāju, ka būsi devusies svētceļojumā uz Aglonu, jo nemanīju pāris nedēļas tavus komentārus.

S Sauliite 14.08.2011

svētceļojumā?mans pēdējais iedomu draugs bija Salavecis, bet jau ļoti daudz gadus ar viņu vairs nekontaktējos :D

T ToSauliite 14.08.2011

Tuvojas vēlēšanas, kādas ir tavas prognozes? Kad palasu Delfos ziņas un komentārus par šo tematu, ilgi nevaru beigt smieties!

H horta 16.08.2011

es ar tās bildes draugos redzēju..nu ir jau stulbas, protams, tās tortes, bet..kādi pasūtījumi, tādi piedāvājumi..

7 7 16.08.2011

Kas tur stulbs, ja torte vecmeitu ballītei domāta?
Ir pat ļoti OK...dievgosniņām lūgums neskatīties...diez, kā pie bērniem tikāt? :D:D:D

R Rubenis 16.08.2011

vai kāds nevēlas panašķoties?

B BIGs 16.08.2011

Smukas bildes!

H hhh 16.08.2011

ar lielako prieku tagad pasūtīšu, lai ieriebtu tik aprobežoties cilvekiem kā Jus. :D

T toHhh 17.08.2011

Mūsu pēc ēd jebko-kaut pimpi uz kociņa sūkā.Cilvēks ir tas, ko viņš ēd, tad padomā kas esi tu.

H horta 17.08.2011

stulbas tāpēc ka bezgaumīgas..un tam nav nekāda sakara ar puritānismu

A Anita 17.08.2011

nav tur nekas traks, las ir dabisks...tas nav negliits...

T toAnitai 17.08.2011

Plika dirsa, vagīna, pimpis protams ir dabisks.Bet starp normāliem cilvēkiem nav pieņemts to publiski izrādīt.Dirst ir dabiski, bet vai tev patiktu, ka zem tava loga es atstatu čupu?

A Anita 17.08.2011

ne viens jau par cupaam ne runa, te iet runa par iskatu..un katram ir sava robeza...pareizi pirms tam rakstija..., nepatiik ..neskaties.