Kesko Senukai un SIA Strongpark - Krāpšana

24.septembrī izdarīju pirkumu Kesko Senukai vekalā Rīgā Lucavsalas ielā 3. Dažas stundas vēlāk atbraucu uz to pašu veikalu pēc cita pirkuma. Kā parasti stāvvietas reģistrācijas aparātā ievadīju mašīnas numuru, apstiprināju un devos veikalā. Iznākot automašīnas logā atradu SIA "Strongpark" 25 eur soda kvīti. Nedaudz tālāk šī SIA darbinieks vēl tupināja izvietot līdzīgas kvītis citām mašīnām. Pajautāju par ko man un saņēmu paskaidrojumu: "Mūsu noteikumi neatļauj četru stundu laikā reģistrēt mašīnu stāvvietā otrreiz, tātad aparāts, neskatoties uz to, ka Jūs ievadījāt numuru, saskaņā ar mūsu noteikumiem, Jūsu mašīnas reģistrāciju nav pieņēmis, tā netika stāvvietā reģistrēta un sods būs jāmaksā." Nespēdams noticēt šādam paskaidrojumam aizgāju līdz veikala informācijai un saņēmu apstiprinājumu: "Jā, tā ir. Mēs laužam līgumu ar šo kompāniju, bet pagaidām divreiz vienā dienā uz mūsu veikalu nebrauciet".
Vēlāk apskatīju veikalā, pie auto reģistrācijas aparāta un stāvvietā izvietoto informāciju, taču nekādu norādi uz šādu četru stundu vai "divreiz vienā dienā nebrauciet" noteikumu neatradu.
Uzskatu sodu par nepamatotu un pieprasu atgriezt izkrāpto naudu 25 eur apmērā.