Kebabs FIX - Apkalpošana

Tā kā man ļoti garšo kebabi, apmeklēju KEBAB FIX diez gan bieži (gan Origo, gan Dominā). Nopriecājos, ka pie cirka tika atklāts jauns. Esmu tur bijusi 2x un abas reizes esmu vīlusies.
Pirmajā reizē mani apkalpoja meitene ar atpalicību (studēju speciālo pedagoģiju un protu to noteikt). Viņa neprata klientiem atbildēt, kāda ir iestādes adrese, tāpat arī īsti netika galā ar ēdienu - tika daudz kas sajaukts, nerunājot nemaz par kases aparātu. Protams, es saprotu, ir labi pieņemt šāda veida cilvēkus darbā. Bet viņas pāriniece vienkārši stāvēja blakus un NEKO nepalīdzēja. Tas likās ļoti nepieņemami.
Otrajā reizē ienākot iekšā man bija jāgaida 10 minūtes līdz mani apkalpos, kaut gan abas pārdevējas bija turpat blakus. Un tikai tad, kad reizes 5 bija pagājušas garām, viena nolēma pajautāt - vai jūs apkalpoja? Stāvot un gaidot, kad man pievērsīs uzmanību, regulāri dzirdēju, kā klienti sūdzējās par sajaukto kebabu vai dzērienu veidu, tāpat arī nekad nebiju redzējusi, ka uz galda stāv vismaz 5 paplātes, bet tās tā arī netiek nekur nestas. Vēl man likās ļoti savādi, ka meitenes savā starpā runāja necenzētiem vārdiem, ko ļoti labi varēja dzirdēt visi iestādes apmeklētāji.
Trešo reizi es tomēr izvēlēšos pārbaudītas vērtības - citu KEBAB FIX.

B

L Latio Fox 03.01.2014

Citaas valstiis, par cilveekiem ar atpaliciibu, , nenirgaajaas, , !!!
saadi cilveeki tiesi straadaa apkalpojosajaa sfeeraa, jo ir draudziigi un izpaliidziigi!
Latvija ir unikaala sliktajaa zinaa, ka nirgaajas par dauniem un invaliidiem!!!
Tu, autore, esi ar veel lielaaku atpaliciibu, ja saada attieksme pret liidzcilveekiem...
Tas, ka tu studee-neko nenoziimee!
arii Magone Burka ir studeejusi:)

G13 03.01.2014

Citās valstīs daunus un invalīdus darbā ņem, jo lielu daļu no algas apmaksā valsts.
Bet sūdzības autorei - tev laikam arī ir garīga atpalicība, jo lai atpazītu cilvēku ar īpašām vajadzībām, izglītība nemaz nav nepieciešama, bet tev kā personai, kurai grūti pielec, ir ilgāk jāpamācās.

S Selderis 30.05.2017

Iesaku sūdzības autorei būt iecietīgākai pret līdzcilvēkiem neatkarīgi no viņu garīgās attīstības. Mēs visi varam vienā momentā kļūt bezpalīdzīgi dārzeņi. Tā ir laimes spēle. Iecietība mūs atšķir no dzīvniekiem. Mēs vājos un slimos nepametam.