www.sudzibas.lv Kebabs Fix Slikts serviss

Kebabs FIX - Slikts serviss

Кебаб фикс на Йомас. Очень долго ждала, пока меня обслужат. Продавец успел посмяться, поболтать со всеми. Иностранцев с такими же заказами обслуживают быстрее. Я подошла, напомнила о себе, не последовало никакой реакции. В конце принесли холодный продукт. Почему в Юрмалеия должна платить больше за ужасный сервис? Делайте хотя бы одинаковые цены (как в Риге)

R Rihard Borovkov 30.07.2016

Pilnīgi piekrītu visam! Pirms 3 nedēļām bijām šajā ēstuvē, cenas tad bija adekvātas par mini kebabu, vidējo kebabu un auksto zupu samaksājam 5.50 EUR, nācās visu gaidīt ap 20 minūtēm, ārzemnieki, kas nāca pēc mums 4 cilvēki, pasūtīja lielos komplektus, viņiem beigās atnesa ēdienus pirmajiem un mums pēc tam, kas par diskrimināciju? Šodien domājām iegriezties pāest tieši to pašu. Ieraudzījām ka mazais kebabs, kas pirms 3 nedēļām maksāja 1.60, šodien nu jau 2.50! Par šādu cenu citur var nopirkt vidējo kebabu! Vidējais maksā 3.20 un zupa 3 EUR, kur tādas cenas??? Netālu atrodās LIDO, kur tā pati aukstā zupa maksā 1.50 EUR!

Z Zaiga 20.10.2016

Apkalpošana gliemeža ātrumā, nostāvot 15 minūtes īsti nepakustoties uz priekšu gājām prom.