Kalnamuiža - Vilšanās

Labdien. Bijām ar sievu pagājušo nedēļu devušies ciemos uz Kalnamuižu. Jau pats sākums bija atraidošs ierodoties tur, jau tikām nostādīti fakta priekšā, ka šī vot vairs neesot Kalnamuiža, bet gan dižā Piena muiža, bet mums kā atpūst gribētājiem nosaukums neko neizsaka. Attieksme bija atraidoša, kaut arī bijām pieteikuši komplektu un tad nebija lēts, lai par mums visā ēkā neliktos ne zinis, tikai nosmējās kundzīte gados, ka būsim vieni, bet tas jau nenozīmē, ka mums visu laiku jāmeklē, kur kāds atrodas. Mēs atbraucām uz viesnīcu, lai izbaudītu laukus, nevis lai dirnētu numurā.Smieklīgi un cilvēkam neapverami likās, kad nokāpām uz restorānu, lai varētu iedzert un šeku reku tā pati kundze priekšā un sagaida mūs. It kā jau vis normāli, skaisti, bet kad kaus bija iztukšot gribējām vēl , bet jau atkal neviena nav. Ko lai dar, jāiet vien atpakaļ bija uz numuru, bet tas jau bija par traku tā pati, kas mūs sagaidīja, pacienāja piesēdusi citā telpā ar citām sievelēm un kaut ko apsprieda, par mums nelikās ne zinis. Mēs jau domājām, ka varbūt apsprieda kā labāk izturēties pret cilvēkiem, kuri maksā uzturoties viesnīcā. Nu neko, žēl jau bija atstāt tādu naudu par neko!Domājam ka uz Piena muižu vairs nebrauksim un tagad tiešām iegaumēsim nosaukumu!!!

B barbra 24.05.2012

nevajag braukt un atbalstīt mēra seska sievas biznesu...

L LolaBuu 14.07.2017

Tukšs un kluss. Var redzēt, ka tā ir privātā teritorija, kura tikai skaitās viesu nams un patiesībā viesi netiek gaidīti. Latvijas biezo rausēju Kabatas projekts par ES naudu - skaitās "piena muzejs", bet patiesībā privāta atpūtas vieta.

Piena muiža un Piena muzejs apmeklētājiem ir atvērts katru dienu!
Ja Piena muiža ir izīrēta privātam pasākumam, tad individuāliem apmeklētājiem ir slēgts, tāpēc apmeklējumus ir nepieciešams pieteikt iepriekš.

Uz tikšanos Piena muižā vai Piena muzejā!
------
+371 26518660