Jūrmalas Autocentrs SIA - Slikts serviss

Mājaslapā rakstīts "salabosim auto rekorda ātrumā", "pakalpojumu cena 25 eur/h", "apkalpojam visas auto markas", "30 gadu pieredze, 5 mehāniķi". Tikai realitātē acīmredzot viss, izņemot cenas neatbilst realitātei. 4 dienu laikā nespēj noteikt problēmu. 1.dienā apgalvo, ka nezina, kas par vainu un meklēs. Tad 3.dienā it kā nosaka vainu (pēc visa spriežot neapskatot auto), jo atrunājas, ka nav instrumentu, lai varētu izjaukt. Kaut gan jau piesakot problēmu bija skaidrs, ka būs jājauc dzinējs. 4.dienā vispār neatbild uz zvaniem un ziņām. Gala rezultātā, lai saprastu situāciju, bija jādodas personīgi uz servisu, kur īpašnieks pēc publiski atrodamās informācijas ir Lauris Ločmelis, atsakās sazvanīties vai pats ierasties, lai gan nevienam citam servisā par auto informācijas nav, jo skatījies (ja vispār skatījies) viens pats. Neviens no esošajiem mehāniķiem par dzinējiem neko nezina. Attieksme zem katras kritikas. Varēja laicīgi informēt par remonta ātrumu, izmaksām, kā arī atteikties labot, ja nemāk vai nav instrumentu. Tā vietā tika zaudēts laiks, ko reāli varēja labot auto.