www.sudzibas.lv Joker Džokers piesavinas naudu godigo kas ir nopelnita

Joker - Džokers piesavinas naudu godigo kas ir nopelnita

04.08.2023 strādāju dzokeri par apsardzes darbinieku riga visku iela 14 nakti ieliku savu naudu spelu aparata, un vinneju 175.50 eiro. Pec ka man barmene neatgrieza, dzokera vaditajs janis barmene darbojas pec vinu rikojuma. Nezinu kur man griezties nu sodien braucu rakstit vel uz policiju iesniegumu, Sita nevar atstat ta tomer ir mana nauda ko godigi vinneja, a te dzokerins izdomas man beatgriezt to ta nevar atstat, lidz civeki iesakiet, dodiet man padomu vel ko varu darit sini situācija.

05.08.2023

A anse22 05.08.2023

Padoms ir viens, ej galvu ārstēt!
1) ne apsargs ne barmene nedrīkst spēlēt aparātus darba laika vai ārpus darba, par to tu esi parakstījis papīrus kad iekārtojies darba!

Z Zenjok777 05.08.2023

Ja ta ir,es sen ari stradajis dzokeri,ja tu strada tur tu nevari spelet,tieshi dzokeri,pirms speles parbauda dokumentus,nevarejushi vispar tevi laist spelet,ja kadu laiku stradajis atpakalj,par apsargu,tad ta ir cita situacija,bet ja strada uz doto bridi,vispar nevari spelet,liguma tacju jabut,par to rakstits,kad stajies darba,tur neko neizdaris,jegas no iesnieguma policija,kamer tiesu sagaidisi,cik vel laika pajies,ja bijis ligums ar dzokeri,tur tacju rakstits ka tu nevari spelet,tad tev pasham,vel sliktak bus.

P Palīgs neskaidrajiem 06.08.2023

He he, vājprāts kautkāds - godīgi nopelnīto naudu viņam nedod! Kur jūs tādi rodaties?

Z Zenjok777 06.08.2023

Sveicināti, ja cilvēks drusku nav sapratis jēgu, bet tu noteikti to neapsaukas, ja nav ko teikt, paturi viedokli, pie sevim, saits jau tam domāts, lai cilvēkam apskaidrot.

R RunčaĶepa 07.08.2023

↑ - saka cilvēks, kurš kaut kā nevar tikt skaidrībā ar savu apdrošinātu auto, bet citiem māca, ko darīt.

RAMONA👀 06.08.2023

Policijā jau biji? Izlodoji no turienes kā puļķis laukā?

I ilrgjefiho 06.08.2023

Es tev ieteiktu:
1) Nekavējoties iet prom no tā darba, lai vari izārstēt atkarību un nekad vairs tādās iestādēs nestrādāt;
2) Atrast kādu, kurš kodē pret šo atkarību, nokodēties;
3) Izslēdz sevi no spēlēšanas.

Atmaksāsi kredītus, sāksi jaunu dzīvi

E Edvīnijs 07.08.2023

Kur tu izlasīji, ka viņam ir atkarība? Kur tu izlasīji, ka viņam ir kredīti?
Un kāda vēl KODĒŠANĀS, pret ko, pret azartspēlēm? Tu ko tagad iesaki, atdot naudu visādām "dziedniecēm" un "šamaņiem", kas meklēs muļķus un par kaut kādu pašizdomātu buršanos iekasēs naudiņu? Azartspēļu atkarībā varētu palīdzēt tikai labs psihologs, bet tur nekāda sakara ar kodēšanu nav.

I ilrgjefiho 07.08.2023

1) Atceros par 25 eiro viena tantiņa palīdzēja vairākiem paziņām ar 100% un momentālu rezultātu.
2) Atkarīgie parasti sagrābjas kredītus, lai varētu spēlēt, jo visu algu jau ir zaudējuši. Azartspēļu atkarīgo klasika.
3) Ja, cilvēks darba laikā spēlē, neskatoties uz punktiem darba līgumā par nedrīkstēšanu spēlēt, tad skaidrs, ka ir atkarība

E Edvīnijs 07.08.2023

Ja cilvēks ir ierakstījis šeit sūdzību, tātad neko nav zinājis par tiem punktiem darba līgumā. Tikpat labi tā varēja būt pirmā reize. Un plusos noteikti pirmo reizi, kamēr tur strādā.
Par atkarību tas ir tikai pieņēmums un vispār tam maz sakara ar sūdzības būtību.

Par tantiņu - esmu dzirdējis par tām tantiņām un viņu metodēm. Nu ja jau cilvēks notic un nobīstas, nu lai jau būtu! Es gan to tomēr sauktu par psiholoģiju, nevis kodēšanu.