Joker

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Joker - Sūdzības un atsauksmes

Joker - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Vēlos jūs brīdināt, neapmeklējiet spēļu klubu SIA Joker ltd Siguldā, leona paegles iela 9. Ļoti slikts serviss, kašķīga bārmene vienmēr ar sliktu garīgo, iedomīga, augstprātīga. Apsargs ir agresīvs, iedomīgs, rupš, katrā klienta redz potenciālo likumpārkāpēju. No šīs iestādes iziesiet repliku pazemots. Izvēlieties citus spēļu klubus.

Joker - Krāpšana

Krāpšana Neiesaku šo platformu... Nospēlēju 2 mēnešus internetā regulāri un neviens no seansiem nav bijis veiksmīgs, līdz ar to atdēvē pielīdzināma 0! Latvijā citas platformas ir daudz labākas ar labākiem laimestiem! Joker Support Team Vsp strādā neadekvāti savai profesijai

A ATTY 17.02.2024
Komentāri 1 Azarta spēles

Joker - Servera savienojuma traucējumi, atdēvē neatbilst noteiktajām normām

Servera savienojuma traucējumi, atdēvē neatbilst noteiktajām normām Serveriem nepārtraukti bojājumi, vienmēr sanāk tikai zaudēt spēlējot, nav noteiktā atdēvē pēc likuma, ir safilmēts pietiekoši, un tiks arī publicēts kārtīgs video! Joker dienests 24/7 tika pabrīdināts! Bonusu sistēma ir pilnīgs mesls, tīrākā krāpšana šis Joker, vajadzētu slēgt šādu serveri

Joker - Džokers piesavinas naudu godigo kas ir nopelnita

Džokers piesavinas naudu godigo kas ir nopelnita 04.08.2023 strādāju dzokeri par apsardzes darbinieku riga visku iela 14 nakti ieliku savu naudu spelu aparata, un vinneju 175.50 eiro. Pec ka man barmene neatgrieza, dzokera vaditajs janis barmene darbojas pec vinu rikojuma. Nezinu kur man griezties nu sodien braucu rakstit vel uz policiju iesniegumu, Sita nevar atstat ta tomer ir mana nauda ko godigi vinneja, a te dzokerins izdomas man beatgriezt to ta nevar atstat, lidz civeki iesakiet, dodiet man padomu vel ko varu darit sini situācija.

Joker - Slikts serviss

Slikts serviss Preilu Jokeri strādā pardevēja Rimma! Kura nemāk apieties ar klientiem. Nepārdot alkoholu, cigaretes, savu nepatiku dēl netaisa klientiem kafiju. Nesot manai draudzenei kafiju izteikusies to ko kafijā ir iešplāvusi.. Tadam cilvëkam nevar strādāt sabiedrībā ar klientiem.

Joker - Slikts serviss

Slikts serviss 5 māja, pēc smagas un grūtas darba dienas, apstājos lai iedzertu kafiju jo acis lipa ciet, un varbūt ko vairāk! Sastapos ar rupju, nepieklājīgu un agresīvu attieksmi no 2 tur esošajām furijam, uzreiz pārgāja apetīte uz jebko, pat nogurums aizmirsās. Katrā ziņā neiesaku jums šo iestādi attieksmes dēļ!

Joker - Cūciskā attieksme pret apmeklētājiem!

Cūciskā attieksme pret apmeklētājiem! Svētdien pastaigājoties vakarā ar sievu nolēmām ieiet cukurene konkrēti iedzert kafi, izbrīnījās tas ka gan Narmene gan apsargs sekoja līdz kārtībai, redzējām ka pēc katra apmeklētāja tiek dezinfekvets un tt, katra inka jauka atmosfēra un patīkami bija uzturēties, savukārt ceturtdien vakarā atbraucot no darba pirms vakariņām, domājam atkal paņemt kafi. Bet, ak tavu skādi, bāra lete visā lipīga, peļņu trauki nau uzbērti attieksme nievājoša, katra zina esam vīlusies!

Joker - Slikts serviss

Slikts serviss Sveicināti. Ir tāda lieta, ka, jau kādu laika posmu esmu ļoti iecienījis Saldus joker spēļu zāli, kā labu un patīkamu Atpūtas vietu sev, ar draugiem, un vienkārši vietu, kur pabūt prom no visa.. Taču tur var dzirdēt un redzēt ne visai patīkamas un manuprāt, klientiem nepiemērotas darbības un sarunas. Vadītāja inese vārdā, ļoti nekorekti izturas pret bārmenēm, tostarp arī klientiem. Aprunā bārmens, vel nosaucot viņas par, lielākajām idiotēm, un stulbenēm, tiek arī pacelta balss, kas vispār nav...

Joker - Slikta bārmeņu attieksme

Slikta bārmeņu attieksme Ieejot cēsīs jokerī ir 2 bārmenes, kas regulāri skatīsies un sačukstēsies uz tevi... Tā ir bārmene liene, un bārmene ar melniem matiem un pieaudzētajām skropstām. Šīs abas izsmies no matu galiem līdz papēžiem. Nelaipna attieksme, uzpūtīgas sievietes, kuras drīzāk būtu jāatlaiž no darba.

Joker - Плохой сервис

Плохой сервис Жалоба на работника Joker а именно кассира (администратора) , блондинка, имя не известно т. К с её обслуживанием имя запоминать не хотелось, жалоба копилась давно, но откладывалась в связи с тем что человек я культурный, но пузырь лопнул! Некомпетентность и агрессия со стороны сотрудника не допустима т. К он является лицом компании, явно у человека проблемы, не понятно в какой сфере, может быть в личной, или в профессиональной, хамство, агрессия, вечно не довольный вид это о что сопровождает...

N non 01.09.2019
Komentāri 12 Azarta spēles

Joker - Apkalpošana

Apkalpošana Gribētu šoreiz uzslavēt bārmeni vārdā Laura, vienkārši fantastiska attieksme, domāju, ka labs piemērs jebkuram kurš vēlas, lai klienti atgriežas. Vienmēr laipna, smaidīga, atceras visu, ko klients jau ir izvēlējies iepriekšējā reizē, vienkārši fantastisks darbinieks, un tās kurpes uz papēžiem ir super, lai ņem piemēru citas bārmenes ar. Jauku dienu vēlot, ceru, ka visur liepāja būs tik jauki

Joker - Krapsana

Krapsana RR52 barmene melniem ar colku .Nervozi apkalpo visu laiku atbild ar aukstu balss tembru.ka ari kafiju pasniedza bez apastasites ! Un RN49 barmene ar isiem matiem visu laiku jamodina lai apkalpotu to vien dara ka gul !Tad atnesas ka nikna uz baru un kko aiz muguras apruna ar apsargu !Ja nepatik stradat ej pensija !Fui tads personals turpmak sadas dienas kad strada sis barmenes labak neiet !Un vel sajas abas zales nedod cekus !

Joker - Slikts serviss

Slikts serviss Natālija, tā sauc sievieti, kura bezkaunīgi sāka braukt augumā par to, ka pasēdējām 10 minūtes atpūtas zonā uz dīvāna, kamēr gaidijām naudu. Salīdzinā mūs - tad kad ejat ēst uz ēdnīcu, arī gaidat naudu. Vienvārdsajot drausmīgi pretīga attieksme cēsu joker. Tik pretīgi redzēt un dzirdēt, ka kāds čābstina košļeni. Vienvārdsakot, vēlams iegādāies cēsu jokerī apsargu, lai to veco savaldītu, savādāk nedaudz par traku jau iet, bet pareizi joker nevar atļauties apsargu, tādēļ šodien 2.01.19 ir tik strannas vecenes.

Joker speļu zāle - Darba apstākļi

Darba apstākļi Meitenēm, zāļu pārraidēm bārmenēm, kas saņem €20-30 eiro par 12 stundu maiņu, ir jāstrādā piepīpētās telpās, arī tad, kad viņas ir stāvoklī un darba risku novērtējumā pat šī pasīvā smēķēšana nav iekļauta, ir nakts darbs, stress, darbs ar ķīmiju, bet ne piepīpētās telpas! Viņām ne tikai ir jātīra traipi no paklājiem un tualetes pēc apmeklētājiem, jo firma ir pārāk lēta, lai noalgotu ikdienas apkopēju un apmaksātu profesionālu paklāju tīrīšanu utt, bet arī atvelk naudu no algas, ja pārāk bieži...

Joker - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki, es kā regulārs joker klients bieži tur iegriežos, iedzert tēju un apmeklēt spēļu zāli, bet vienu dienu ejot iekšā mani sagaidīja bārmene, kura man uzreiz sāka piekasīties par to, kad dzeru tējas/kafijas un nespēlēju automātus, drusku biju šokēts par to, jo parasti es pasēžu pie bāra un tad dodos pie automātiem, bet viņai tas ļoti nepatīk. Joker personālam ir jābūt pozitīviem, nevis negatīviem, pēc šādas reizes pazūd vēlme atkal apmeklēt joker spēļu zāles (ceru kad kāds ņems vērā manu sūdzību, jo es neesmu vienīgais pret kuru ir tāda attieksme!)

Joker - Slikts serviss

Slikts serviss Naktī no 9.12. Uz 10.12. , es ar savu draugi iegājā joker iestādē, pēc adreses -Jelgava, Rīgas 57A, kur bārmenes bija jūlija un diāna, uz manu jautājumu var drīkst noņemt naudu no kartes atbildes rupjā veidā, pat nepaceļot acis mūsu virzienā atbildēja: " nē, nedrīkst un viss! " pat nepamatojot kāpēc nedrīkst. Bārmene Diāna, sēdēja pie bāra letes ar savu vīrieti, kā man likās, un pat nepieversa mums uzmanību un vēl pat pasmējas pēc bārmenes Jūlijas atbildes. Cik esmu apmeklējis šo iestādi ne...

Joker speļu zāle - Apsardze un bārmenes

Apsardze un bārmenes Bārmenes un apsardze izpauz visu tavu laimestu un uz cik ka tu spele trešajam personam. Apsardze biezi trauce spelet stavot aiz muguras un skatas uz cik tu spele un pec tam visu atstasta tresajam personam. Un lidzko tev aparats sak zvanit ta apsardze skrien un skatas uz cik tad tu spele un pēc tam skrien un visu atstasta trešajam personām visu.

Joker - Krāpšana

Krāpšana Vakar ap pulksten 8 vakarā 8 datumā bijam ar teti un diviem draugiem jokera, jelgava Rafā. Izkrita džekpots 22€ un bārmene kas isniedza 22€ neiedeva reizinataju, kad es jautaju par reizinataju viņa teica ka izvilka viņu pati un ka tur esot bijis x1

Joker speļu zāle - Krāpnieki no liela burta

Krāpnieki no liela burta Nekad saja kantori nevinnesi..Ja gribi paspelet un ari dazreiz kko laimet tad izvelies Olympic vai Fenikss bet ne Joker Ogre..Vnk zaudesi naudu un aiziesi ar sliktu garastavokli.Automati uzgriezti ta lai tu zaudetu..Realais piemers-Ielikam 14 automatos vienlaicigi pa 20 eur un visur likme 0.45 eur..Bonusa speli iedeva tomer viena automata uz pedejam kapeikam un laimests sastadija 7.45 eur..Varat pasi izrekinat kads ir atdosanas % sai zalei.:D

Spēļu zāle Jokers Livani - Apsargs

Apsargs Sveiki. Diezgan biezi apmekleju spelu zali gan pats kadreiz uzspelet gan ar draugiem , jo pilseta nav ko darit. Livanu Jokeri ir tada sieviete blonda apsargs nu nosit visas tavas velmes spelet ar to ka piekasas pilnigi pie visa ka ienakam divi vai tris vinja nepsrtaukti dzen visus ara. Bet ja es tiesi taja bridi nevelos spelet? Vai ka neskaita to kad griez nost 1000 tev piedava kafiju. Visi livani sudzas un neapmekle Jokeri tikai vinjas delj esmu dzirdejis pat pardeveju kolegu sudzibas par vinju uzvards Plocinja Blonda . Atlaizat vinju beidzot un gaidat rindam klientus.