Jeld - Wen - Attieksme

Gribētos firmas Jeld-WEN vadībai un grāmatvedībai novēlēt ''Jaukus Ziemassvētkus.'' Tikpat jaukus kā viņi tos novēl saviem strādniekiem. acīmredzot šīs firmas vadībai un grāmatvedībai nav jāievēro likumi kā visiem citiem. Ejot atvaļinājumā, atvaļinājuma nauda, kā minimums jāieskaita kontā vismaz dienu pirms atvaļinājuma, nevis trīss vai četras dienas pēc. Līdz ar to sabojājot atvaļinājumus un radot liekas problēmas cilvēkiem. Arī, to, ka par jebkādām izmaiņām darba samaksā strādnieki ir jāinformē vienu mēnesi iepriekš un rakstiski, šai firmai nav zināms. Nesapratni rada tas, ka šajā tehnoloģiju laikmetā Jeld-Wen firmai ir problēmas aprēķināt algas un visas pārējās naudas. Vai varbūt problēmas nav aprēķināt, bet cik no kura norēķināt un ielikt citu augstāk stāvošu kabatā, jo nekad jau nevar zināt cik gribēs. Sev gan neaizmirst prēmijas lielu lielās, bet kas šīs naudas nopelna? Strādnieki, kuri strādā kaitīgos apstākļos, cilā lielus smagumus, bet viņiem pat piemaksu pie atvaļinājuma neatmet. Kur nu vēl ''skaistie'' darba līgumi tur ir kur juristiem atsperties.

I iririr 11.04.2016

Ja esat darbinieks, un Jums ir darba līgums, kāpēc tad nemeklējat jurista palīdzību?