www.sudzibas.lv Iphone 4 Nepieņem sim karti !

Iphone 4 - Nepieņem sim karti !

Sveiki !
Iegādājos iphone 4 no apple veikala Anglijā atbloķētu uz visiem tīkliem !
solija arī to, ka Lv visos tīklos strādās tā kā visai manai ģimenei ir bite arī pats viņai pieteicos, bet telefons viņu nepieņem !!

I-deal teica, ka viņi neko nevarot darīt, bet apple ir vispasaules garantija, bet viņus tas neintresē, teica, lai griežos uz lmt, jo tie ir vienīgie izplatītaji, bet viņiem vienalga, jo neesmu viņu klients

Kā ieteiktu rīkoties ?

P

E Experts 29.03.2011

Apple nav vispasaules garantija tu āpsssi, izņemot maksas AppleCare (~249$), tad gan jānodrošina serviss jebkur uz pasaules. Kur pirki, tajā valstī tev garantija!

X XXX 29.03.2011

Ha ha
Pats vainiigs ka taadus suudus peerc
Maksaa taadu naudu pa pilniigu suudu
Vieniigais risinaajums ir zaudeet garantiju un likt hakotu softu

Z z 30.03.2011

Nu Latvijā viss var gadīties, ar tiem kas pirkti ārzemēs nav bijušas problēmas. Ar zivtiņu tiešām strādā, nēesmu mēģinājusi ar biti.

A Aleksandrs 30.03.2011

Piesledz pie iTunes ar ievietotu sim karti, tad tur jāizvēlas atbloķēt. Veiksmi!

A Andris 12.04.2011

5Ls maksā atbloķēšana ja pats nevari tikt galā!

M Mreks 05.09.2011

ir tāds vīrs vārdā Hārdijs no Capital.lv, viņš visu zinot par šiem epl gadžetiem. man 3 gadus iemigušu un nelādētu ipodu atbloķēja pasēžot pie kompja easy.
veixmi.
md.