www.sudzibas.lv Internetaptieka.lv Slikts serviss, piegades kavēšanas, problēmas ar naudas atgriešanu

Internetaptieka.lv - Slikts serviss, piegades kavēšanas, problēmas ar naudas atgriešanu

12. Novembrī veicu pasūtījumu internetaptiekā, mājas lapā bija norādīts, ka piegāde kavējas līdz 5 dienam. Nu nekas, domāju es, pagaidīšu piecas dienas. Tad 16. Datumā atnāk ziņa, ka mans pasūtījums kavējas.. Neboja norādīts uz kādu laiku. Pēc 10 dienām rakstu, kur man pasūtījums? Protams, ka atbilde bija - jau sūtam, tam pēc 16 dienām atkal rakstu - kur? Jau ceļā, jau ceļā. Tomēr pēc 17 dienam saņēmu pasūtījumu, kur nebija ielikts viss! Tad, tikai 9. Decembrī (!) ar mani sazinās viena darbiniece un prasa manu konta numuru, uzreiz nosūtīju, it kā nu vismaz nosūtiet naudiņu atpakaļ? Un kas? 12. Decembris ārā, mans stāsts ar internetaptieku vēl nav galā... Un viss, ko man pateica "ļoti atvainojamies", tiešām! Ļoti... Neieteiktu pasūtīt preci tieši šajā vietnē... Nu pārāk lēns serviss ar kaut kādu, es pateiktu, necieņu pret klientu!