www.sudzibas.lv INCONTROL Bez atbildīgi un neaudzināti cilvēki

INCONTROL - Bez atbildīgi un neaudzināti cilvēki

Labdien!
Gribu visiem pastāstīt par šo uzkopšanas firmu.
Nekad nazvaniet un neko nejautājiet. Es viņus atradu caur ss.lv piezvanīju ap 9.00 rītā, atbildēja guļoš cilvēks, kā izrādās priekšnieks!!! Es pajautāju, cik maksās uzkopt ap 2000 m2, man pateica summu, bet es pajautāju vai var mazliet mazāk, viņš- da, dogovorimsya, naso posmotretj. nu labi, sarunājām, atbrauca pats guļošais priekšnieks. Es padomāju nosākuma, ka draugs mana dēla ir atbraucis. Priekšniek laikam tik tikko skolu beidzis.
Es parādiju telpas, viņš visu apskatīja un saka, man ka būs 1,5 reizi dārgāk, nekā kad viņa miegu iztraucēju! Es biju šokā! pietam atbraucot viņš runāja pa telefonu, nu nepavisam runāja bļāva uz kādu pa krieviski, kas mani jau atbaidīja. Nokavēja uz 40 min, pat nepabrīdinot.Latviski nevienu vārdu ne saprot, ne pateikt var.
Es attiecos, jo bail bija, ka skolniekus atvedīs noliktavu mazgāt.

V

Inženieris 11.08.2014

Meklē kas par velti strādā?
Piezvani 9.00 uz normālu uzkopšanas uzņēmumu, tad noteikti arī apetīte pazudīs!

Ja telpas netīras, tad 1.5 reizes lielākas izmaksas ir tikai normāli, viņš tak neredz to stāvokli, runājot ar Jums pa telefonu un noteikti, ka arī Jūs visus sīkus nepieminējat.

Lai veicas.

Labdien! Raksta kompānijas "Incontrol uzkopšanas serviss" administrācija.

Mūsu jaunā kompanija stradā 24/7, un gadās tādas dienas kad darbinieki un priekšnieks guļ kad ir kāds brīvs laiciņš, jo mūsu kompanījā grīb ātri attīstīties šajā sfērā un stradāt augstakajā līmenī.

Konkrētas cenas aprunājās uz vietas, apskatot objektu, nevis pa telefonu.Un mēs cenšamies sarunāt ar katru klientu par viņam piemērotu cenu.

Atvainojāmies, ja Jums izlikās mūsu īpašinieks ļoti jauns. :)
Mūsu kompānija strādā cilvēki ar dažadiem vecumiem. Sakot no 24 gadiem līdz 56 gadiem.

Atvainojamies par iegadātajām neērtībām. Zvaniet mums, ja gribiet iztīrīt savu telpu. Mēs vienmēr noklāusisīmies jūsu velmes, un centīsīmies sastādit kvalitātīvu un jums piemērotu piedāvājumu.

Mūsu kontakti :
Numuri : +371 22355227 vai +371 26961138
E-pasts : [slēpt]@incontrol.lv
Mājas lapa : www.incontrol.lv

V vasja 20.01.2016

На фото Дмитрий Кардел который
набирает людей на работу, а потом не выплачивает им деньги.
Ещё он берёт у заказчиков деньги за работу,которую в итоге не выполняет. Так что советуем с этой личностью ни в коем случае не связыватся!!!

B BertaJansone 16.05.2016

Piekrītu,par godaprātu un elementāru darba devēja morāli šeit nevar būt ne runas, Krapniecība nav savienojama ar darbu un biznesu!