Iļģuciemā Zivju cehs vai kaut kas tml. - TROKSNIS!!!

Es atvainojos, bet kādēļ bija jābūvē kaut kādu zivju uzglabāšanas vai pārstrādes (nezinu,ko viņi tur dara) cehu tieši Iļģuciema trolejbusu galapunkta laukumā PRETĪ dzīvojamām mājām!?
Tas nepārtrauktais troksis-īdēšana no ventilācijām notiek 24h diennaktī, uz 2-3min paliek klusums, bet NAV IESPĒJAMS normāli dzīvot ar to īdēšanu, naktīs nevar gulēt ar atvērtu logu, jo galvā tā skaņa pilnīgi dzeļ!!!
Drausmīgi, nezinu, kur iet sūdzēties, bet tas ir pretīgi, kad tie atbikldīgie NEPADOMĀJA, ka tās skaļās ventilācijas ir tieši pret dzīvojamām mājām! Kāpēc tās ventilācijas nevarēja uzbūvēt uz citu pusi?!

donna b 06.08.2012

Hmm. Pati dzivoju pie Iļģuciema trolejbusu galapunkta, kur šis šausmas notiek? Vispar ja troksnis, tad var sudzeties policijā, vai vismaz jautāt, kurā inspēkcija iet mēklēt palīdzību. Sorry, pašreiz nevaru atcereties, ka sauca to inspekciju.