Ilga Vasiļjeva - krāpniece

Ilga Vasiļjeva uzdodas par juristu, bet sanāca, ka ir prasta krāpniece! Viņa aizņēmās krietnu naudas summu, it kā, veselības problēmu risināšanai. Izlīdzēt viņai palūdza mans paziņa, tāpēc īpašu nesatraucos, jo īpaši tāpēc, ka šis darījums tika noformēts pie notāra. Noteiktajā laikā nauda atgriezta netika. Ilga solīja no dienas uz dienu, - parādu atgriezīšu! Apnika, nosūtīju viņai rakstisku brīdinājumu, bet arī nekā! Pēc otra brīdinājuma nosūtīšanas saņēmu viņas atbildi. To varētu nosaukt par draudu vēstuli, kurā viņa raksta: Aizdevuma līgums nav uzskatāms par dokumentu, kurš noslēgts bez spaidiem, viltus u.t.l, ka man esot jāizbeidz viņu terorizēt un sūtīt pie viņas "tumsas iemītniekus", jo pretējā gadījumā viņa griezīšoties policijā. No šīs neadekvātās rīcības un murgainās atbildes esmu šokēts!!! Kaut arī saprotu, ka mana prasība ir likumīga un tiesas ceļā nauda tiks atgūta (ja Ilgai tā būs, jo krāpnieki parasti uz sava vārda neko nereģistrē), bet zinu - cik tas atņems laiku un nervus!!!
Tiesas ir pārpildītas ar šādām prasībām, jo krāpnieki savairojušies!
Morāle: Gribi atrst ienaidnieku, aizdod kādam naudu!!!

D

A Ahmed 07.02.2009

Ja znaju odnu Ilgu Vasiljevu, kotoraja toze, tipo, jurist (da teperj vse juristi, :) ), no ona na Stabu 57 zivjot. Mozet odna i taze?

L lili 07.02.2009

TAA JAU IR VECUMVECA PATIESIBA- GRIBI ATRAST IENAIDNIEKUS, AIZDOD KADAM NAUDU!!!
TAA JAU IR CILVEKA PSIHOLOGIJA KA PECTAM NEKADI NEGRIBAS AIZNEMTO ATDOT.

Mamma 07.02.2009

cik daudz naudas tu aizdevi?

A Aneta 08.02.2009

Vai vispims nevarētu mēģināt griezties parādu piedzinēju kantoros un tad to tiesu, ja nekas nesanak.

D Dray 09.02.2009

Aizdevu viņai 1100Ls. Biju interesēties kādā parādu piedziņas firmā, bet tur arī meklē muļķus. Saka, - sākumā jāiemaksā simts lati un pēc tam procenti no atgrieztās summas. Bet nekādu garantiju. Arī līgums šķita visai dīvains, jo man firmai bija jānodod visas pilnvaras par šo parādu, proti, viņi var pilnībā izlemt visus jautājumus par šo parādu bez manas piekrišanas. Tātad viņi var noslēgt arī izlīgumu. No viņu viedokļa izskatās ļoti labi un izdevīgi. Var paņemt no parādnieka kādu daļu parāda, arī neoficiāli, un izlīgt ar viņu. Visiem labi, bet ne man!!!