www.sudzibas.lv Hagberg Nekompetentākie no nekompetentākajiem

Hagberg - Nekompetentākie no nekompetentākajiem

Murgs!
Uzņēmums, kurš vizuāli izskatās pēc savas nozares lietpratējiem, realitātē ir tik "niecīgs"!
Konkrēti runa iet par Ropažu novada ciemu, "Upeslejas", tā ciema nosaukums un arī ielas nosaukums ir lielā maģistra cienīgs: Zahārija Stopija iela 14.
Lūk! Trešo dienu nav karstā ūdens, saprotu, ir cilvēki kuriem tā nav problēmà mūsu laika šķēlumā, bet visam ir sava Cena, nav no lētākajiem "praisiem". Sazvanot zvanu centra operātoru, kurš pa ausu galu galiem esot kaut ko dzirdējis, bet nē, nav piefiksēts un meistars jau ir bijis!
Labi, kur rezultāts? Jūs esat profesionāli!? Tad secībā mani neinteresē! Kur ir rezultāts?
Rezultātā gaidiet pirmdienu, neviens jums ātrāk neko neteiks, nedarīs un nesolīs.
Biju domājis, kad tā ir pagātne, bet nē, jā mēs klusēsim, tad pēc pagātnes būs mūsu skaudas.

26.08.2023

Atbilde no HAGBERG Support Pārstāvja atbilde 28.08.2023

Sveicināti! Paldies par komentāru. Informējam, ka 23. augusta vakarā saņēmām izsaukumu par karstā ūdens padeves pārtraukumu “Upeslejās”. Mūsu tehniskā dienesta darbinieki 23. augustā arī veica pārbaudi un konstatēja, ka mājas ūdens padeves sistēma darbojas korekti. Tā iemesla dēļ sazinājāmies ar pašvaldības aģentūru “Saimnieks” un noskaidrojām, ka ūdens padeve pārtraukta neplānotu remontdarbu dēļ. Par šo situāciju HAGBERG pārvaldnieks 24. augustā informēja konkrētās mājas iedzīvotājus, nosūtot My HAGBERG aplikācijā ziņu, ka neparedzētu tehnisku iemeslu dēļ “Upeslejās” nebūs karstais ūdens, līdz tiks veikts remonts, un aktuālā informācija tiks atjaunota http://www.saimniekspa.lv/ mājas lapā.

Jūsu HAGBERG