www.sudzibas.lv Geji un Lezbes Sabiedribas apkaunojums

Geji un Lezbes - Sabiedribas apkaunojums

Esmu gandariits, ka shogad nebuus geju un lezbieshu gaajiens, mums nav jaaredz, kaa vini to dara!!!

. ....kl 14.05.2009

Ja nepatīk, tad neskaties.
Pie mums tas gājiens pārvēršas par kautkādu murgu. Vot Holandē tas ir šovs... visi pārģērbušies.. kautkas interesants.

G Gejs 14.05.2009

Arī mums gejiem ir tiesības publiki skūpstīties parkos, adoptēt bērnus un polularizēt viena dzimuma attiecības. Protams, ka ikvienam gejam ir tiesības skatīties ar kāru acu arī uz citiem vīriešiem, kas staigā pa ielām, brauc sabiedriskajos transportos.
Arī gejs drīkst iedot buču uz vaiga ikvienam vīrietim, tas ir kā cieņas un mīlestības apliecinājums.

L lava 14.05.2009

Šos es saucu par Dabas kļūdām.Māte Daba paredz, ka attiecībām jābūt starp vītieti un sievieti, nevis viendzimuma.Tā ir kroplība, izlaidība un stilošana!Pretīgi:((((((

G gejs 14.05.2009

Sievietes nav cilvēki. Es tikai jūsminos par vīriešiem, kurus satieku, kuri man sēž tramvajā blakus. Jā, viņi nezin to, ka esmu gejs. Kad man blakus atrodās jauns džeks, man pilnīgi tur viss biksēs saceļās. Un manī pamostās seksuāla rakstura fantāzijas

A Aleksai 14.05.2009

Es visu laiku biju iedomājusies, ka tev patīk tie ūsainie vīrieši gados ar buktētām biksēm.

P papa 14.05.2009

Uzskatu, ka kaut ko tādu var rīkot tikai tad, ja sabiedrība tam ir gatava.
Kāpēc ļaut kaut kādus gājienus, kas absolūtajam vairākumam šķiet perversi, pretīgi un amorāli?

M Mortī 14.05.2009

Kas par to, ko citi par viņiem domā.?!
Ne jau kautkādi sūda stereotipi viņu dzīvi regulēs.

P papa 14.05.2009

Pa ielu skraidīt plikam skaitās nepieņemami un tas pat ir aizliegts ar likumu.
Tāpat arī publiska homoseksuālisma izrādīšana daudziem šķiet nepieņemama. Kas tur tik nesaprotams?

W wow 14.05.2009

izskatas, ka dazi aizvien neizprot, kur ienakusi un parvers saitu par forumu.

G Gejs 14.05.2009

Par geju būt tas ir stilīgi. Kāpēc man jāosta sievietes smirdīgā kājstarpe, kad es varu draudzēties ar džeku. Un tad, kad es atrodos blakus jebkuram smukam vīrietim, tad man biksēs darbojas erekcija. Man to vīrieti gribās. Jo tas ir tikai normāli, ka vīrietis spēj mīlēt vīrieti un būt kopā. Jūs to nesaprotat un nekad nesapratīsiet. Mums, vīriešiem jābūt kopā, bet sievietes ir ļaunuma iemiesojums

M Mortī 14.05.2009

Ja sievietes ir ļaunuma iemiesojums, tad TU esi STULBUMA iemiesojums. ;]
Tu to par sieviešu kājstarpi uzrakstīt izdomāji, kad kārtējo vakaru secināji, ka Tu atkal neesi izmazgājis savējo.?

Z zvērs 14.05.2009

Gej drizak butu uztraucies lai tev praida ar kiegeli tavi milie dzeki neiemet! Ja kas tevi pasu ir radijusi heteroseksuals paris! Varbut tu ienisti sievietes tapec ka tev mate bijusi alkoholike vai ari daudzijusi!? Un skaties ka beigas tevi neiesedina par uzmaksanos un Latvijas cietumos tev ies smagi tad dzivs nu chista neiznaktu! Var redzet ka tev ir tadas pasas novirzes ka homofobiem! Neesmu jau pret homoseksualiem lidz bridim kamer man neuzmacas! Ka virietis saku tev - tu tiesam esi dabas kluda un apkauno viriesu dzimmumu!

H Harmonija 14.05.2009

Jā, Gej, es tev piekrītu, būtu gejam ir ahujena stilīgi, tikpat stilīgi kā būt zemniekam :p.

L Lepi 14.05.2009

Hihi, šogad nesanāks jums pakaļas grozīt.

H Harmonija 14.05.2009

Žēl, es jau biju gatava krāt visādus mēslus, ko mest un bruģi laust :(

A Artis 14.05.2009

Mes kladzinam, ka dzivojam demokratiska valsti, bet pasi neapjedzam, kas ir demokratija.Geju praids visur eiropa ir normala paradiba un cilveki iet uz praidu, ka uz svetkiem.Protams tads praids, ka pie mums ir galigs murgs, garlaicigs un pimitivs.Nepiekritu, ka but par geju ir stiligi, bet ja tu esi gejs tad ari esi tads un nevienam nav tiesibas to aizliegt.
Komentars, ka geji ir dabas kluda, ta var komentet pilnigi neizglitots un aprobezots cilvecins.Cik mes ilgi vel dzivosim pospadomija un aprobezotiba, mest cilvekam ar mesliem, vai ar akmeni, tas ari nav stiligi, bet pilnigi stulbi.
Visvairak man sasauj sekta jauna paudze ar saviem komentariem un vecais paratu zaudejusais katolu biskabs Pujats. dargais Pujatin, tu laikam esi galigi piemirsis cik Vatikana ir daudz macitaju - geju.Cilveki neesiet smiekligi un macieties pienemt to, kas ir atskirigs un savadaks, ka Jus.

P Prieks 14.05.2009

Nē, dārgais Arti, dabas kļūdu par normu necelsim! Tad sanāk visi kam geji nav norma, tie pēc tava teiktā ir aprobežoti un neizglītoti cilvēki?Tieši tāpēc mums jāturas pret, lai beidzot neuzbāztu mums šādu normu ko mēs nevēlamies.Kāpēc jūs visu laiku uzbāžaties sabiedrībai ar savu amorālo uzvedību.Kas jums devis tiesības?

P Prieks 14.05.2009

Iespējams Sātans pielietojis viltu, lai atvairītu pretspēku gejiem.Pieļauju arī šādu variantu.Ja geji ir no tumsas apmāti, tad šis ziņojums var arī būt viltus.

G Gejs 14.05.2009

Vīrietis vīrietim nemetīs ar akmeni. To darīs tikai sievietes.
Un jūs to neziniet, ko man nozīmē tas, ka man blakus tramvajā sēž kāds jauns vīrietis līdz 50 gadiem.
Ļoti ceru, ka gejisma kultūru popularizēs arī citi vīrieši. Gejam būt tas ir mūsdienīgi un moderni. Nav tur ko ar tām sievietēm pīties. Viņas ir dabas kļūda.

P Pupiņa 15.05.2009

Re kā gejs pats aplauzās. Katrā komentā viņš uzsver, ka būt gejam tas ir stilīgi. Tātad rezumēsim faktu: tu, vecīt, esi gejs stila pēc, ar ārkārtīgi jutīgām erogēnajām zonām, kā rezultātā tev sacelsies jeb kurā gadījumā, arī tad, ja tev kādas pensionāres rokas somiņa pie gurna pieskarsies. Nu un tā kā tu mums skaities stilīgs čalis, un būt piderasam ir stilīgi, tu to arī publicē, kaut gan, iespējams, patiesībā tev pat priekšstata par homoseksuālismu nav.Un skaidrībai šeit derētu kāda sexsologa vai psixoterapeita viedoklis, jo kā zināms, tendence uz nepareizu orientāciju ir psiholoģiska novirze, tātad slimība. Ja esi slims-ārstējies, ja nevēlies to darīt, ja tev patīk tāds dzīves veids-abet lūdzu, pucē vaļā. Lai tevi dupsē, kāmēr tev tūplis zaudēs tonusu, un tu paša izkārnījumus nespēsi saturēt, jo ar gadiem geji cieš ar šo slimību(tas ir medicīniski pierādīts), bet neuzdrošinies šo savu kroplību uzbāzt normāliem vīriešiem un sievietēm. Un vēl es nesaprotu, kā var patikt(jau iepriekš atvainojos) bāzt savu locekli otram pakaļā.