www.sudzibas.lv Gaujas Klubs SIA Auto bojājumi, slikts serviss

Gaujas Klubs SIA - Auto bojājumi, slikts serviss

Uzņēmums piedāvā retro spēkratu uzglabāšanu ziemas periodā vai ilgākā termiņā. Ir arī citi pakalpojumi.
Nododot transportlīdzekli uzglabāšanā, īpašnieks pieprasa auto atslēgas, argumentējot, ka ugunsgrēka gadījumā viņš spēs izglābt auto, ja būs tam pieeja. Atslēgas tika nodotas. Transportlīdzeklis tika neskaitāmas reizes pārvietots pa "kluba" telpām, bīdīts un darbināts bez īpašnieka ziņas!
Katru mēnesi maksāju 40eur, saslavējuši sevi tik ļoti, ka uzticība bija liela. Kad transportlīdzekli atstāju, pārliecinājos, ka apstākļi ir adekvāti, man teica bez ārkārtas apstākļiem auto nepārvietos!
Saņēmu transportlīdzekli aprīlī 2022. Uzglabāšanas periods no 2021. G. Nov.. Transportlīdzeklis bija buktēts, it īpaši jumts uz kura bija krituši griestu gabali, putnu mēsli visur, smirdēja pēc runčiem!
Īpašnieks j. Rīts smējās un teica, ka paši apzinājāmies, kur atstājām auto, neko nekompensēs, tas esot pašrisks! Vaicāju vai ir braukts ārpus "kluba" ēkas teritorijas, atbildēja, ka pēc nepieciešamības esot pārvietojis mašīnu, kur nu vajadzēja. Piebildīšu, ka ziemas periodā manu auto bakstīja arī apmeklētāja, kuriem īpašnieks lielījās, ka visi auto ir viņa! Vienošanās par apmeklētāju piekļuvi auto nebija!
Briesmīga iestāde, nevienam nerekomendēju! Turiet mašīnas pa gabalu!