www.sudzibas.lv Frizieru Serviss Mati neadekvāti daudz nogriesti

Frizieru Serviss - Mati neadekvāti daudz nogriesti

Devos uz savu pirmo friziera apmeklējuma salonā BBbinnija (https://www.bbbinnija.lv/). Pieteicos pie frizieres kura ir brīva, jo nezināju nevienu frizieri tur. Frizieres vārds - Viola.
Frizierei specifiski teicu atkārtoti - 1. man patīks mans matu biezums un garums, lūdzu negriežiet par daudz, 2. parādīju bildi, kādu griezumu vēlos, 3. pieteicos pie griezuma un frizūras.

Beigās 1. man nogrieza 20cm garumā matus, kurus audzēju no bērnības, gali nogriesti nekā, ne paretināti, ne pievilcīgi, izskatās ka es pati mājās paņēmu šķeres un nogriezu, VISMAZ sieviete nogrieza KAUT CIK pakāpeniskus, 2. no parādītās bildes, kurā var redzēt skaistus, kuplus pakāpeniskus matus, kuri jau sāk pakāpeniski būt vidū, beigās sanāca tikai ap galiem (plus mīnu 10cm augstumā), un galīgi nebija tuvu bildē norādītiem, 3. Frizūras absolūti nekādas nebija, izžāvēti un nogriesti.. nekāds ieveidojums, nekādas lokas.. absolūti nekas.
Godīgi sakot, nauda vējā.. neesmu nekad tik ļoti bijusi vīlusies frizierē..

05.04.2023

Papildināts Santa Roze 05.04.2023

Šī sūdzība ir par salonu BBbinnija.

Good Intentions 05.04.2023

Tā mēdz gadīties, kad ieiet nezin kur un prasīt kaut ko neparastu.

Good Intentions 05.04.2023

Aš sirds sadeg neparasti.

S Santa Roze 05.04.2023

1. Vieta labi zināma cilvēkiem, paskatījos soctīklus, atsauksmes utt. Viss liecināja par labu
2. Prasīju ļoti vienkāršu frizūru. Ja Jums liekas saražģīts - pakāpenisks griezums, ar paretinātiem galiem - Jums vajadzētu kārtīgi tajā paskatīties, jo tas ir absolūti vienkārši. Katrs frizieris (normāls) saprastu ko es gribu ar to ko tikko minēju

B Bez_vārds 06.04.2023

Acīmredzot jums nevar neko absolūti neko pēc fotogrāfijas uztaisīt, galva varbūt nestandarta...

A Andrejsx 06.04.2023

Mati blondi? :D