www.sudzibas.lv Foto studija "Fotopreces.lv"

Foto studija - "Fotopreces.lv"

Šoreiz sirds ir pilna un gribas citus pasargāt no tādas vilšanās, kādu piedzīvoja mana ģimene, tāpēc rakstu šo sūdzību.
Gribējām iemūžināt 1.septembra priecīgos mirkļus un iegādājāmies kuponu, kurā ietverta stundu gara fotosesija studijā „Fotopreces.lv”.
Reklāmā ir teikts, ka Fotostudijā „Fotopreces.lv” strādā profesionāls fotogrāfs, kurš, pateicoties savām zināšanām un intuīcijai, vienmēr zina, kāda poza ir piemērotākā, un kurš fons vairāk piestāv vai kas jādara, lai bērns atslābinātos, ja viņš sapūties sēž uz krēsla un nevēlas smaidīt...Diemžēl no visa tā nekā nebija- mūs stīvi nostādināja rindiņā, pēc tam lika apsēsties rindiņā uz krēsliem, tad katru individuāli nofotogrāfēja nesakot ko un kā būtu labāk darīt. Kad tas viss "nedaudz" apnika, sākām PAŠI kaut ko domāt un kustēties, bet tie nebija fotogrāfa nopelni!!!
Pēc fotosesijas jūs saņemsiet disku, kurā būs ierakstītas 12 apstrādātas fotogrāfijas un visas fotosesijas fotogrāfijas oriģinālveidā ... Par 12 bildēm- ja neskaita to, ka visām 12 bija noņemts fons un atstāts vienkārši baltais, vienā bildē dēla uzacij "pietušēta" rētiņa (kas nav liela un acīs nemaz tā nekrīt) un vienā bildē lietussargam "noņemta" maza melna pumpiņa, visādi citādi šīs 12 bildes bija "oriģināls'!!!
Un pats galvenais... Tika solīts, ka bildes būs gatavas 2nedēļu laikā, bet...pēc 3nedēļām piezvanu un saņemu "pasaciņas" par to, ka meistars ir saslimis, bet rīt bildes būs, pēc pāris dienām tāda pati atbilde līdz beidzot 1.10 tika norunāts, ka varēšu braukt pakaļ savam diskam. Un atkal jau vilšanās, jo durvis ciet, bet pēc mana zvana un nu jau dusmīgā toņa, iznesās no kaut kurienes puisis, iegrūž man disku rokās un prom ir. Atbraucu mājās, cerībā ka beidzot esmu saņēmusi savas bildes, lieku disku datorā, bet tur...kaut kāda nejēdzīga mūzika ierakstīta... Sagaidu pirmdienu un no 10:00 (viņu norādītā darba laika sākums) sāku zvanīt, bet telefonu man neviens neceļ... Kad pēc 11-tiem zvanam no cita nummura, tad gan tiek atbildēts uzreiz un apsolīts, ka bildes ir gatavas un varam brauk tām pakaļ...
Visu manu sarugtinājumu šai sakarā varētu aprakstīt biezā grāmata. Tāpēc silti iesaku- ja negribat sev sabojāt fotoprieku, laimīgos mirkļus un kāda svarīga notikuma foto sesiju, tad nemēģinat izmantot Fotostudijas „Fotopreces.lv” pakalpojumus!!!
Un vēl man būtu ieteikums puišiem, kas tur strādā: Jūs esat jauni un pieļauju ka idejām bagāti, bet šajos laikos biznesu neveido tā, kā jūs to darat. Jums ir laba doma, bet izpildījums nekam neder! Kā jau jums pašiem teicu, cilvēki neskatās uz reklāmas stabiem, bet klausās ko par pakalpojumu saka citi- patika vai nepatika viņiem zināmiem, reāliem cilvēkiem.
Diemžēl par jūsu Fotostudiju „Fotopreces.lv” man nav neviena laba vārda ko teikt...

J Jūlija 29.12.2011

Pilnīgi piekrītu! Mums fotosessija bija 18. novembrī, bet līdz šim brīdim fotogrāfijas nav saņēmtas! Ko darīt, es nezinu - katru dienu zvanu, bet pagaidam bez rezultāta!

F FotoPreces.lv 26.01.2012

FotoPreces.lv kolektīvs atvainojas visiem klientiem, kam nācies saskarties ar mūsu darbinieka neprofesionalitāti darbā. Pēc vairāku sūdzību saņemšanas no klientu puses, darbinieks ir atbrīvots no darba.

Turpmāk jebkādu pretenziju gadījumā, sakarā ar darbinieku darba izpildes kvalitāti, lūdzam klientus nekavējoties vērsties tieši pie FotoPreces.lv administrācijas.

Iepriekš pateicamies par sadarbību,
FotoPreces.lv