Forus Security SIA - Krāpšana!

Uzsāku darbu šajā kompānijā atsaucoties uz sludinājumu (detektīva vakance)
nosūtīju cv ierados uz interviju un tajā pašā vakarā jau sāku arī strādāt. - izklausās viss lieliski vai ne? :)
sludinājumā alga bija norādīta (8.30-10.00)
- darba pārunās vienojāmies, ka pagaidu alga būs 8.30 stundā - aizpildu dokumentus, bet skatos tur norādīts, ka alga minimālā - pasaucu sievieti sacīdams, ka šis nav tas par ko vienojāmies, bet viņa atbildēja, ka viss ir ok - alga būs kā vienojāmies tik pārējais tiks uzrādīts kā bonus.
Vienojāmies, ka nostrādāšu piektdienas un sestdienas nakti un tad ja viss būs ok atsūtīs jau grafiku pilnam mēnesim - nostrādāju šīs divas dienas - abpusēji priecīgi un tad man atsūta grafiku - izrādās grafikā tik 60 stundas mēnesī - protams, motivācija nulle.
Nostrādāju vēl pāris maiņas un vēl nogrieza stundas. Liku saprast, ka darbs man nebūs vajadzīgs.
Pagāja mēnesis un man izmaksāja algu - protams, alga man netika izmaksāta par stundas likmi kuru vienojāmies, bet minimālo.
Mēģināju kontaktēties ar tā saucamo priekšnieku un mani, protams, noignorēja:)

N

S Ssa 07.03.2024

Par to, ka uz plānotajām maiņām neieradies vai par to, ka vienkārši aizgāji no maiņas, nevienu neinformējot un vēl atļāvies melot un tēlot, ka esi nostradājis pilnu maiņu, gan aizmirsi pierakstīt. Nez kāpēc citiem darbiniekiem, kas nāk uz darbu un tiešām strādā, ar stundas likmēm viss ir kārtībā? Varbūt publiciēt tavu vārdu, lai arī citi darba devēji ir informēti, par to, kāds putns esi un cik apzinīgi pildi savus pienākumus

N Nauris92 07.03.2024

Interesanta versija lai nemaksātu stundas likmi par ko paši vienojāties - bet uzreiz bez domāšanas sapratāt kam algu nekorekti izmaksājat un sanāk ka to arī nenoliedzat :) un nevajag vainot kādu vai izdomāt scenārijus ja gribat cilvēkus chakarēt par maiņām un algām PUTNIŅ TU!

S Ssa 07.03.2024

Interesanta ir tava versija, ka darba devējam vēl jāmaksā bonusi, cilvēkam, kurš uz darbu nenāk

N Nauris92 07.03.2024

Pirmkārt nevis bonusi BET STUNDAS LIKME PAR KURU MĒS VIENOJĀMIES!
otrkārt biju maiņas par kurām vienojāmies - ļoti labi, ka gala rezultāta vēl strādaties paši pretī kad jau atznāt, ka nepildat nosacījumus algas ziņā.

V ViktorG 07.03.2024

Izklausies pec karteka laimes mekletaja kurs pats neko nedara un blauj pa visu pasauli, cik visi slikti. Jau gadiem stradaju apsardzes joma, visur ligumi ir ar pamatlikmi plus klat piemaksa stundas likmei. Drosi vien ari tava gadijuma ta bija. Sadi firma patur opciju, ka ja darbinieks sataisa sudus vai nenak uz darbu tad izmaksa tikai minimalku. Logiski. Daudzi tagad ari mana firma kas dzer no katras algas un uz darbu neiet vai sez telefona un neko nedara un tad blauj ka alga maza. Padoma logiski kapec maksat tadam darbibiekam piemaksu? Ne tu pirmais tads baurotajs. Parasti visi sitie kas padi taisa sudus pec tam uz bez tabu skrien

Minimalka esi tu pats.
Ja būtu tikai mana sūdzība par šo darba devēju (Jūsu apchakaretāju kantori) tad mēs šeit varētu strīdēties - bet te ir vēl - tā kā. Netērē savu laiku stāstot muļķības kāpēc izdomājāt mani apchakarēt un neizmaksāt algu, bet sāciet darbiniekiem maksāt to ko nezini solījāt un garantēt arī pārējos nosacījumus.

T Trakias 30.03.2024

Viņi ir smagi apisēji, Nebrīnšos kad tur strādās vietēju Bomāri nevis normāli cilvēki

K Kosecrty 13.03.2024

Forusa ir daži cilvēki šobrīd kuri tik sola, bet no tā visa nav ne čiku ne grabu.Kompanija esmu stradajis,zinu tos cilvēkus no citām kompānijām.nenosauksu vārdus.man arī bija problēmas bet visu ļoti skaisti atrisināja,tāpēc tieksu ka kompānija nau tā kā saka apiseji.ja māki runāt un visu izrunā tev nāks pretī.

T Trakias 30.03.2024

Es pats esmu agrāk strādājis Forus Security. Uzsāku strādād kad bija USS nevis forus. Forus mani apisa arī smagi ar algu. Sola stundas likmi savādāku nevis realistisko, Forus secuity ir un būs vis lielākais apisēju kantoris. Mani apisa ar Algu. Viņui zanudas dara tā, kad saskaita visu par Valstī noteikto ikmēneša stundas likmiu plus virstundas ar miniālo Valstī noteikto darba samaksu un izdala ar tavu stundu skaitu, Tā viņi apiš ar algām un saka ka tev ir vidējā stundas likme lielāka nekā ir noteikta valstij.