www.sudzibas.lv Forauto Darbnieki elpo darbavieta, briegaderi aggressivi, naudas aploksne dot, bespridel polnejsij

Forauto - Darbnieki elpo darbavieta, briegaderi aggressivi, naudas aploksne dot, bespridel polnejsij

Es strādāju austomazgatava Forauto no 2012-2013 gada. Ipašnieks bija Igors un Aikas. Pie kases strādaja Diana. Uzvārdus es neatceras, bet kurs tur strāda tas saprātis. For auto automazgatas visa Rīga ir. Tagad nezinu. 99 % cilveki kuri tur strāda ir neadekvāti un daudz cilvēki elpo. Visas tris vietas kur es strādāju ir - toksisks kollektīvs. Naudas maksa uz rokam vai aploksne. Ir tādi kuri elpo un strāda. Bija reizes kad bija zagšanas no mašinas un bija reizes kad darbnieki nem mašinas un izmanto vinas bez darbas vajadzības, kad cilveki sutija-химчистку. Bija reizes kad uz masina brauc, izdarija avarija masinu salauza. Loti biezi mazas mazgatuvas brigaderi, nem naudas no kasses un pazud. Visi brigaderi kuri bija uz tris adresiem bija visi - neadekvati. Pirmaja vieta kur es stradaju bija adrese-jenotu iela 20. Brigaderis bija dmitrijs uzvardu es nevienu neatceros. Viniem patstavigi nepatik, ka es stradaju, vajag stradat loti atra tempa. Pec darba vins elpo snabis katru otrodienu. Ja tas ir nav manas darisanas. Vins patstavigi blauj uz cilvekiem, sit vinus un ja tu tev nesanaks stradat loti atri vins tev dot sutijumi tikai uz mazgatavu, vai mazgasanas ar vasku. Reti mazgasanas ar saloniem un tikai sliktas masinas-ведра. Neadekvats 100 % tigi un vel vinam ipasnieks igors nopirka dzivokla purvciema, kaut kur blakus minska. Vienas istaba par ko nezinu, bet sitais dima sedeja cietuma 2-3 gadi par to ka uz liela atruma brauc ar masinu ''bmw'' un sanaca avarija un tris cilvēki nomirusi un vins viens izdzīvoja. Brigaderi dari ko gribi uz viniem ipasniekiem pofig.
Pec tam otra adrese kur es strādāju bija blakus degviel stacijas ''statoil'' leja aiz krumji ir roza krasa buvniecija pie stūris. Mezciems-Bikiernieku iela 121. Tur ir automazgatava forauto un tur stradaja brigaderis bralis Dianai kassiriem no Purvciema-Sergejs bez zobiem. (pec tam vins izdarija sev zobi) agrak lietoja amfetaminu un Sergejs (puisis vai virs dianai) vel tur strada draugs sergejam, kuram ir apsarga aplieciba pec tam vins stradaja ka apsargs firma ''Koblenz''. Vel tur stradaja brigaderis-armens, kur visu laiku iet spelet ''Feniksa'' spelu zale un es stradaju viens visu dienu un ipasniekam igoram bija vienalga. Visi cetri brigaderi ir neadekvati, ka vissur firma ''Forauto''. Ipasnieka reputacija tikai doma ka savas kabatas nopelnit vairak un lai stradnieki strada ka roboti. Par drosiba un par laba kollektivu un lai darbnieki sanem labu algu domasanas ir - 0. Sitajs sergejs bralis dianaj, strada ka brigaderis purvciema automazgatava adrese - Lielvardes iela 72. Visas tris automazgataves ir toksisks kolletivs. Visas tris automazgataves ir smird zekes gerbtuve. Kollektiva strada bijusie cietumnieki, elpotaji, gopnieki un ta talak. Mezciema sitajs sergejs-puisis dianai kad es stradaju gribi man uzsit par seju par neko, par to ka es lietoju narkotikas. Bet tas ir melosanas no vinas vardiem. Vins atbrauc ar zilo wolksvagen masina ar pudele alus no logas kur izskatas. Sergeja draugs kurs pec tam stradaja par apsargu-uzleja udeni no ''karchera'' tapec ka es vinam nepatik ka cilveks. Armen kad stradaja, visu laiku nem naudas no kasses un nestrada ej uz apparatiem un speleja tur. Kad atnaca atpakal uz mojku jauta ka igors bija uz mazgatave vai ne. Purvciema automazgatuve lielvardes iela 72. Visu laiku darbnieki dzer alus. Alen brigadieris kur tur stradaja agrak pardod extasy un vins bija tads loti ''pareiz'' brigaderis, kuram bija vissur kartiba, un stradaja slaviks un stradaja sergejs bralis dianai. Viena diena atbrauca igors un vins iedeva pudele ar tira himija. Sita himija vajag nemt tikai tam kuram ir pieredze ar to. Parastam darbniekam aizliegt nemt to himija, tapec ka tas ir bistami un ja Sita himija nepareizi lietot-jusu ada var but sarkana vai fioleta krasa visu muzu un jus but nieze patstavigi, un tas ir loti nepatik. Es teicu sergejam, ka es negribu nemt sito himiju tapec ka man nav pieredzes ar to. Bet sergeja teica ja es nenemsu sito himiju vins man iedosi pa mute. Un es pameginaju un pec tam man ir sarkana seja no Sitas himijas.
Adrese: jenotu iela-20, pec dmitrija kurs iekluva avarija kurs nodarbajas ar cinu un bija liekais svars, stradaja dmitrijs uz silver subaru, vins iemet darbniekiem uz naudas uz kimiska tirisanas. Un pedajs cilveks bija cietumnieks-blatnoj ar tetuvejam uz pirksti. Tas bija pedeja iepeja kad vel var tur stradat. Cilveki kuri tur strada patstavigi nem masinas pie sevis un ipasnikam vienalga ka tev loti maza alga. Vins ar nopietno seju dot 10,15 euro par nedelu, bet tas ir smieklgi. Ja tur ir avansi bet visas automazgatuves ir-agressivi brigaderi un bespredel. Loti slimkti, ka pec Sitas situacijas ar sergeju-lielvardes iela 72, es neizdariju forografijas un arsta ekspertize un nesutiju Sitas darisanas uz tiesu. Par to ka tur drosiba cilveka uz 0. Un slikti ka igors netbildeja par to tiesa. Sitam Igoram pieder frizetava plavnieki ''New Style'' ne tali no talavas. Tas ir pieder vinai sievai vai vinam un tur strāda atkal vinas darbniece Diana. Es saprotu ka tas ir sen bija bet vajag lai tiem kur grib tur stradat zinaja ka bija apstakli tur. Ja sen laiku pargaja, bet es gribu lai cilveki zina kas tas ir par vieta. Un lai zina ka bija istenība. Ja jums bija tadas situacija ka jums vajag nemt to ko jums nevajag-himija vai kaut ko citi jus varat iet majas un viss vai zvanat ipasniekam un saki ka jus to nedarisiet tas ir nav jusu pienākumi, vai jus sūtisiet šito darišanas uz tiesa tapēc kā tas ir nav jusu pienākimi. Lai vins atbildeja par to ka tur neadekvatie brigaderi visu laiku un vinam vajag tikai pelnit kabatas un nemaksa nodokļi un maksat naudas uz rokas. Bet kartību vins izdarit nevar.

Papildināts podolansmaksims1 30.01.2024

Sitais garais brigaderis Sergejs, kuram patstavigi viss nepatk un ar alus pudele brauc ar masinu pec tam strada mezciema par mehanikis firma-mmk, mezciema

J jankinc91 14.01.2024

Elpot jau nu gan nevajadzeetu,pietam darba vietaa ta