www.sudzibas.lv Forauto Kritiska pakalpojuma un apkalpošanas līmenis

Forauto SIA - Kritiska pakalpojuma un apkalpošanas līmenis

Biju ļoti biežs šīs automazgātavas klients jau vairākus gadus, izmantoju šīs mazgātavas pakalpojumus tikai tāpēc ka tā atrodas man ļoti ērtā vietā.
Šeit darbinieki mainās katru dienu citi, bet filiāles vecākais jau vairākus gadus viens.
Esmu piecietis visādas šīs auto-mazgātavas darbinieku nolaidības un kļūdas.
Tātad, vienreiz mazgājot auto uz kapota ievilka švīku, ko pēc tam pulēja, pēc tam skrāpēja no kapota kukaiņus ar virtuves abrazīvo švammi, sabojājot virsbūves lakas kārtu, atcērtot: "ka tu taču prasīji lai notīra kukaiņus".
Pēc šodienas nosolījos vairs tur kāju nespert, jo apriebusies tik neprofesionāla un nerūpīga automazgāšana, samaksāju 20EUR par 2 auto salona tīrīšanu, kur putekļi nav izsūkti, panelis nav noslaucīts, displejs vienos putekļos, nerunājot par ventilācijas restītēm, uz ko iebilstot filiāles vecākajam, viņš klaji ņirgājas, aizstāvot tos viendieņus.
Iesaku neizmantot šīs automazgātavas pakalpojumus, ja negribat iedzīvoties problēmās, bet ja izmantojat, NOTEIKTI pārbaudāt visu pirms maksājat naudu.

K

A Arturs 04.03.2016

Protams, ka jāpārbauda, bet ja kaut kas palicis netīrs, tad vecākais parasti pasauc un viss tiek pārtīrīts no jauna.