www.sudzibas.lv Fleur Salons matu krāsošana, griešna, veidošana

Fleur (SIA LMD) - matu krāsošana, griešna, veidošana

Cherry.lv iegādājos kuponu - Matu krāsošana + maska + griezums + matu ieveidošana salonā Fleur (SIA LMD). Ar lielām grūtībām sazvanīju salonu, pierakstījos uz rocedūru un vairāk nekā nedēļu ar prieku gaidīju pārvērtības. Nedaudz agrāk (mnūtes 10) par nolikto laiku ierados salonā, kur tiku samērā laipni sagaidīta, uzrādīju kuponu un tiku aplaimota, ka man ir jāpiemaksā vēl 12,00 LVL , jo man esot ļoti gari mati, ar karti norēķināties šai uzņēmuma nav iespējams, makā skaidras naudas bija kādi 8, 00 LVL, tāpēc nācās iet uz tuvāko bankomātu. Apsēdos krēslā vēl joprojām neskatoties uz niansēm labā garastāvoklī. Friziere uzsāka darbu -noklāja matu saknes un vēl kādus 10 cm ar krāsu - divas trešdaļas matu galu netika ar krāsu pārklāti - uz manu izbrīnīto jautājumu vai tad krāsos tikai saknes - kaut ko nomurkšķēja par vēlāk . Garastāvoklis jau sāka saplakt , bet nu labi - jaunas tehnoloģijas utt., - krāsu šai pasākumā tā arī vairs neredzēju - mani matu gali palika NEKRĀSOTI!!! Nākamo pusstundu pavadīju ar atgāztu galvu pie izlietnes, kaut ko vienreiz iesmērē un dažas min pagaida tad izskalo un tad atkal iesmērē - droši vien tā bija tā maska, bet friziere neuzskatīja par vajadzīgu paskaidrot ko viņa dara!!! Uz manu lūgumu pierakstīt priekš manis ar kādu krāsu tika krāsoti mati (paskaidroju, ka neesmu no Rīgas un tāpēc šis ir vienreizējs gadījums) saņēmu atteikumu. Tika apgriezti matu gali - kaut gan teicu ka vēlos griezumu. Friziere sākā žāvēt matus, ko viņa veiksmīgi arī paveica bet ieveidot aizmirsa - un tā jaunas skaistas frizūras vietā tiku palaista prom, ar pusnokrāsotiem un izžāvētiem matiem. ŠĪ IR MANA PĒDĀJĀ LAIKA LIELĀKĀ VILŠANĀS!!!!

R

S Shursha 09.07.2012

Blin.Es ari nopirku tur kuponu...

T Tatjana ### 05.02.2013

salon prosto"uzas" !!! Toze kupila kupon. Zaranee, pered pokupkoi, sprosila, estj li u nih v nalicii vse ottenki krasok.."Da"-, otvetili mne, , Prishla v salon, stali vibiratj cvet...Okazalosj, cto nuznoge ottenka net, togda ja vibrala drugoi ottenok-toze net, v itoge uze soglasilaj na ammiacnuju krasku, i ottenka, kotorij mne ponravilsja TOZE NET !!! Neuzeli mne, temnoi shatenke, perekrashivatsja v blondinku ili rizuju !!! V itoge pokrasili ammiacnoi kraskoi(hotja ja krashusj vsegda tolko bezzammiacnoi) kraskoi v ottenok kotorij mne ne sovsem ponravilsja..KOSHMAR !!! Sravnjatj s zemlej nuzno talie "kosjacie" saloni !!!

L Linda_123 06.07.2013

Drausmas un vairs arī nav ko pateikt. Tiešām nekad un nevienam neiesaku nekāda veida pakalpojumus no šīs iestādes, ja neskaita, ka es pilnīgi precīzi piekrītu visam augstāk aprakstītajam, gandrīz neviens šajā salonā arī nerunā valsts valodā - tas vēl tāds bonuss visam. Neejiet, no sirds. Skopais maksā 2x. Tur samaksāsiet 2x un pēc tam vēlreiz, lai kāds sakārto to bardaku uz galvas.

A Arcuks 13.10.2013

Es ar griezu matus pie tādas pajaunas frizierītes, bet nu nekas pat ļoti labi nogrieza, nokrāsoja un ieveidoja:) Pirku kuponu:)