www.sudzibas.lv Fleur Salons friziera pakalpojumi

Fleur - friziera pakalpojumi

Biju iegādājusies kuponu matu griešanai - veidošanai salonā FLEUR. Apmeklējot šo salonu vienkārši par tādu matu griezumu biju šokā. Tik nekvalitatīvi nogriezti mati man bija pirmo reizi, katrs mats uz savu pusi, kaut cik jēdzīgi varēju sakārtot tikai uzreiz pēc mazgāšanas, kad kārtīgi ieveidoju matus un no rīta atkal viss no jauna. Nekas cits neatlika kā doties pie citas frizieres izlabot matu griezumu. Aizejot pie citas frizieres viņa arī bija šokā, ka kaut ko tādu var nogriezt. Biju jau 1x bijusi šajā salonā, bet toreiz vairāk , vai mazāk viss bija normāli.Frizieres vārdu gan nezinu, bet bija tāda drusku apaļīga ar izbalinātām matu šķipsnām, runāja krieviski.

D

S Sabana 13.02.2016

Vajadzēja uzreiz uz vietas pateikt meistarei, ka Jums nepatīk rezultāts, lai varētu izlabot.