Fēnikss Laimētava - Slikts serviss

18.04.2018 biju Fenikss laimetava Daugavpili, stacijas iela 59, no 18.00-22.00 vakara, apsargs kurs un ta visu laiku ir nikns, staiga pa zali, runa pats ar sevi, ka apmeklētāji ir, ka viņam viss apnika, apnika sedeklus piestumt aiz visiem pie aparatiem, ka viņam nav noskaņojuma, un tas viss bija dzirdams, palika loti nepatikama sajuta, pat vairs negribas tur iet, speleju tur gandriz no atveršanas..

E edgars112 19.04.2018

'' speleju tur gandriz no atveršanas...'' man liekas jums ir nepieciešama cita veida palīdzība.

Dainis 19.04.2018

Bet toties nospēlēt visu naudu ir patīkami!

ф Феодосия 19.04.2018

Ja loti patikami,bet dzirdet lamasanas ne ,kapec no teksta izrava vardu PI***** ,sudzibai visu jegu atnema..

A Arkadijs šimko 09.05.2019
Apsardze

Vai tiešām atnakot uz spēļu zāli man būtu jāklausās apsardzes darbinieces Vitas Stilves privāto dzīvi. Un kā aprunā citus klientus un darbiniekus ! Es uzskatu ka netīrā veļa nau jāmazgā šādā iestadē