www.sudzibas.lv Favorit plus Dzīvnieki mirst

Favorit plus - Dzīvnieki mirst

Ļoti žēl, ka kluba Favorit plus vadībai maz interesē kā strādā viņu audzētāji, kuri pārdod kucēnus pievedot klāt un neslēdzot pirkšanas-pārdošanas līgumu Un vel piedevām kucēns jau tajā pašā naktī saslimst, kaut ārstējām pēc 3dienām mira.Mūsu mazajam mīlulim bija vīruss.neiet jau runa par naudu, bet kādas ir cilvēku morālās mokas, ka tu dari visu iespējamo, bet tavā acu priekšā mirst nevainīga dvēsele.Kurai tu nespēj palīdzēt, jo audzētāja dikti steidzās pārdot, nebija laika, nebija kam atstāt kucēnu pieskat, kamēr pati aizbrauca izklaidēties uz ārzemēm.Suņukam vajadzēja tik vien kā 2nedēļas vel padzīvot pie mammītes, pēc pirmās potes.Šai klubā notiekti vairs nevēlētos iegādāties nevienu mazuli un draugiem neieteiktu.

N Nesaprašana 22.03.2009

Kas šeit risinās?Kādas intrigas jūs te visi pinat...Lasot nav pat saprotams, kurš kuru vaino, kurš ir šizofrēniķis un nav saprotams, kamdēļ V.Kaktiņai svešiem cilvēkiem jāskaidro tādas nianses...Sāku lasīt, jo ieraudzīju nosaukumu "favorīts pluss"un par cik mans kucēns nāk no šī kluba, to apmeklējot, tā saucamais suņu "kantoris"neradīja manī pārliecību par kaut ko nopietnu, bet gan vairāk tādu kā kaktu iestādi...Tādēļ, varbūt kāds man var dot kādu priekšstatu par šo konkrēto klubu...labs, slikts...Man diemžēl nav bijusi iespēja salīdzināt ar kādu citu klubu, bet ja Jums pārējiem ir kaut kāds klubs, kuru varat ieteikt, lūdzu, rakstiet...Jau iepriekš, paldies...P.S..vai "dzintara suns" un "favorīts pluss" ir viens un tas pats klubs...Suņa saimniece, pērkot kucēnu, man iedeva vizītkarti ar uzrakstu "dzintara suns", sazvanoties ar šī kluba vadītāju, ierados viņas norādītajā adresē, kur par pārsteigumu bija rakstīts "favorīts pluss"...uz manu jautājumu, vai esmu nonākusi pareizajā vietā, vadītāja atbildēja apstiprinoši.Diemžēl nepatika vadītājs nesaprotamā izvairīgā runāšana par dažādiem jautājumiem...Iespējams, ka tā ir valodas barjera un vadītājai vieglāk bija ņerunāt nemaz nekā runāt nepareizi, savukārt es, pa kluba durvīm izgāju ar daudz vairāk neskaidriem jautājumiem nekā, kad pa tām durvīm gāju iekšā...

H Harmonija 22.03.2009

Favorīts izceļas ar īpaši sliktiem kucēniem, ar sliktu veselību un pilnīgi nešķirnīgiem suņiem.
Tur vēša mierā tiek pāroti ar displāziju slimi kucēni un p''ardoti jaukteņu uzdodot tos par tīršķirnes suņiem.Daudzi no turienes paņemtie suņi nomirst vēl kucēna vecumā vai visu mūžu mokās ar iedzimtu slimību.
Silti iesaku kucēnu pirkt no FCI sitēmas, kurā ietilpst LKF(viņu mājas lapa www.dogs.lv).LKF kucēnu vecākiem pirms pārošanas tiek veiktas veselības pārbaudes, lai varētu būt droši, ka kucēni būs veseli.Pats audzētājs ar lielāko prieku jums pastāstīs par savas šķirnes raksturu, par savu suņu niķiem un stiķiem un galu galā sniegs konsultācijas, ja tās būs nepieciešamas.

D dipa 23.03.2009

Vita, tiešām skumji, ka cilvēks, kurš tev pārdeva slimo kucēnu, tagad izliekoties zem dažādiem nikiem, tevi tagad nomelno, aizskar un pazemo.
Dace Mecauce, tu labi zini, ka kucēnu pārdevi nevakcinātu ( tev visi kucēni ir nevakcinēti, jo vakcinācija maksā naudu). Arī par ciltsrakstu esamību ( neesamību) tu tā proti safleitēt, ka apvārdosi jebkuru pircēju. Kucēni tev veseliem metieniem tiek iepirkti tuvākajās ārzemēs no pagrīdes suņufermām, bet te tu ar sludinājumu palīdzību sameklē tiem saimniekus un par apaļām summiņām palaid viņus tautās. Tev nepatīk, ka Vita tagad saceļ brēku ? Bet tas jau laikam tev neaiziet, ka ir cilvēki, kuri suņus mīl, nevis uztver tos kā vieglas peļņas avotus. Pasveicini savu psihiatri !!!

S Santa 25.03.2009

Jā, man arī bija tāda situācija, kad nopirku sunīti un viņš tikai nepilnu nedēļu nodzīvoja un nomira.viņš izrādījās nebija attārpots un vēl kautkas ar aknām bija.Mokas bija nežēlīgas sunītim, gan man, noskatīties kā viņš mokās, kaut arī mēģinājām palīdzēt kā varējām.:(
Viņi bija iesmērējuši sunīti, kuram vēl vajadzēja mammu.

S sergejs opolejs 09.04.2009

Vai tikai ta nav no Baloži suņu tirgotāja Antra Muula Ieviņa?

Mamma 09.04.2009

Nu ko jus te njemas, sen jau viss noskaidrots un atrisinats.

D Diāna 25.06.2009

Es nesaprotu kā kucens varētu izdzīvot ja vel 2 nedēļas būtu palicis pie mammas? Paši noteikti bijāt neuzmanīgi un izlaidāt ārā kur viņš saķēra kādu slimību. Mūs uzreiz brīdināja, ka pēc potes ārā kucēnu nedrīkst aist, lai cik jauks laiks ārā. Un vispār stulba diskusija ar vienu ap... vai tiešām nevar normāli komunicēt ar reāliem faktiem, nevis izdomājumiem, un pirms rakstiet padomājiet vai Jūsu pašu vaina tur nav? Kaut vai ņemot tik mazu kucēnu un audzētājam var uzprasīt visu par vakcīnām utt...

Z Ziga 30.07.2009

Ja.tu neko nezini tad nemūldi un neraksti šeit pa tukšo...

E ES 03.08.2009

Man arī ir problemas ar Favorītu, nopirku no viņu audzētājas suni un pec 2 dienām vedām pie ārsta uz poti un konstatēja ādas sēnīti, bija suns jāmazga ik pēc 4 dienam, jadezinfice dzivoklis ar zilo lampu un jadod vēl 3 potes ar divu nedeļu intervalu, nervi 4upa, suns kasas un senite var lipt klat cilvekiem un sanak ka suns izmaksā divkarši...kā tā var rīkoties!!! Gan pret dzīvnieku un pret cilveku!!! Neperciet no ta kluba neko, jo arī ar mani netika noslēgts līgums! un kucēni var but ievesti no Polijas, ka bizness!

A aironsluks 04.10.2009

...JĀSĀK BRINĪTIES par cilvēku veselo saprātu, ja var SAKT jau nomelnot normālus cilvēkus, kas nodarbojas ar suņiem jau daudzus gadus.Ja jums ir pretenzijas, kas ir nopirkuši suņus no audzētāja KAPEEC negriežATIES pie viņiem????? ja jums pirms FAFORĪTA IZSTĀDES gribat panākt lai cilvēki nepirktu kucēnus, kāpēc, jūs vissi ķengātāji slēpjaties ????Bailes? intresanti no kā ???? Ja jūs ir tik ļoti kāds abižojis pārdevis slimu suni, tad lūdzu nāciet un runājiet.. un tam, kas ir nomelnojis margitu un klubu favorits, kapec tad negriezjaties ar pretenzijaam????Tapec ka tie ir tiirI meli!!!UN APMELOSANA!!! ES personīgi nevaru pat pielīdzināt nevienu audzētāju, kas tik ļoti rūpētos par saviem suņiem un kuri ir kvalitatīvi . ja jums skauž, ka jums nav tik labi suņi tad lūdzu neķangājiet normālus audzētājus .TAS., KURŠ IR UZRAKSTIJIS par MARGITU DUNSKU, KARINU GOLUBEVU(IEPRIEKŠ) UN DACI MECAUCI JA ESAT PATIEŠĀM TIK APBIŽOTI, TAD KUR TAD ESIET???????? TAD LŪDZU PAZVANIET UN NESLĒPJATIES AIZ CITU MASKĀM...TAS IR NOŽĒLOJAMI!!!

A aironsluks 04.10.2009

Internets ir forša vieta, kur viegli novākt konkurentus. Uzraksti anonīmu ķengu, apdirs cilvēku un vienmēr jau atradīsies duraku bars, kas noticēs. Jūtams, ka suņu biznesā tiek dalītas ietekmes sfēras un te cenšas gan klubus, gan atsevišķus to biedrus apmelojot... nolīdzināt ar zemi...

A aironsluks 04.10.2009

Vēl iesaku visiem turēties tālāk no kaimiņa Žorika, jo viņš arī iespējams nekontrolē savas aktivitātes, bet iespējams to dara tīšuprāt. Māja mudž no bērniem. Tālāk jau skatās, kam sīkais vairāk līdzinās, tādus vecākus arī raksta papīros. Par kaut kādām veselības pārbaudēm, piemēram seksuāli transmisīvajām slimībām, laikam vispār neko nav dzirdējis.
Neielaižaties sakaros ar šo Žoriku!!

S Shausmas 04.10.2009

Toi terjeru vislabaak pirkt tieshi Favoriitaa- normaalas cenas (ap 250 Ls) un kvalitaate biezhi daudz labaaka nekaa LKF, kur cenas pat ljoti zemas kvalitaates milziigiem kuceeniem ir nenormaali uzskruuveetas.
Un diivainaa kaartaa tie labaakie kuceeni naak tieshi no sheit apmelotaam audzeetavaam. Mees ar draudzeni pirkaam kuceenus Adazos- izauga superiigi tojterjeriishi, izstaadees tikai teicami rezultaati. Veel pazinas pirka haskiju pie Janas- arii viss ir kaartiibaa, suns vesels un smuks. Nesaprotu, kaapeec cilveeki tik nesmuki aprunaa un raksta to, kas absoluuti neatbilst taisniibai?!

A aironsluks 04.10.2009

tapeec, ka ir ISTENI Latvieshi!!!:)))))))))))))))))))))))))))un ar jebkuriem lidzekliem noraks konkurentu, nevis pados roku...

Z Ziga 11.10.2009

Būtu jau labi ja varētu pazvanīt..., atvainojiet bet neviens nez kāpēc neatbild, tādēļ jau rodas šādi raksti...Tā nav konkurences norakšana, bet izmisīgs sauciens pēc tā, ja cilvēki ir negodīgi un neatbild par savu rīcību.Būtu jau labi Airon, ja tas nebūtu tā un audzētājs atbildētu uz zvaniem pieklājības pēc...

Z Zane 13.12.2009

Pati esmu bijusi LKF kluba biedre un esmu pabijusi arī Favorītā. Teikšu godīgi LKFā Favorītu aprunā nemitīgi viss tur ir netā suņi slikti, slimi, bezšķirnes un t.t., bet pie mums(LKF) VISS IR OKEI!!! Bet mans viedoklis ir tāds ka LKFs ne arko suņu kvalitātē neatšķiras no Favorīta. Daži eksemlāri ir pat daudz labāki nekā LKFā. Tikai atieksme un cenas ļoti!! Ja Favorītā es ar savu dzīvnieku varu iet droši un ja vajag kādu informāciju nav problēmu var iegūt jebkurā laikā un nav svarīgi vai tas ir šķirnes kluba vadītājs vai pati kluba prezidente un nekad neesmu dzirdējusi neslavu LKFa virzienā, bet LKFā ir tāda vienaldzība un neieinteresētība tevī un tavā dzīvniekā, ka pat aizliedza ierasties klubā ar suni, informācija jāvelk kā ar knaiblēm un pie vadības (Klučnieces) pat nedomā doties nolamās ka maz neliksies. Jāveic visādas veselības pārbaudes piemēram displāzija kas ir tīrākā naudas slaukšana jo 50.kg smagam sunim maksā 100.Ls, Lietuvā displāzija + ceļš (no Rīgas)= 60.Ls!!!
Manas domas ja pērk kucēnu tad obligāti jānoslēdz pirkšanas līgums un nedrīkst ņemt kucēnu ātrāk par 8 ned. labākais vecums ir 10-12. ned.

D Dana 17.01.2010

Esiet uzmanigi, kad perkat sev suniti pie sievietes varda MARA JARMAKOVICA, dzivo JAUNCIEMA, vina pardod slimus kucenus, kur veselibas stavokli slepj no pircejiem, pati saskaros ar so problemu, manam sunim ir displazija 5 men.vecuma, ir 2 vetarstu sledzieni un rengena uznemumi, protams savu vainu vina neatzist un saka ka ta ir mana vaina, bet ka cilveks var taisit biznesu nezinot, ka DISPLAZIJA ir iedzimta slimiba.Esiet uzmanigi, perkot suni ir jabut pirkuma un pardosanas ligumam, ko man ari si saimniece neiedeva, pat par tadu nepateica.Manu suniti sauc TEFFI GRACE OF FORTIS esiet uzmanigi, neperkiet sunus ar so uzvardu.Mans sunitis nak no kluba FAVORITS

M maija 05.02.2010

Arī es nopirku kucēnu pie Daces pirms gada. Lielākā problēma bija tā, ka suns bija pilns ar parazītiem, pilnīgi uzburbis. It kā Džeka Rasela terjereri ir ļoti aktīvi arī maziņi, bet mūsējais visu laiku bija tāds savādzis un lēnīgs. Sākotnēji nesapratām kas notiek, bet kad sunītis izvēma cērmi un vēl dažādus brīnumus, izlēmām vērsties pie vetārsta. Vetārsts teica, ka ja būtu dienu vēlāk aizvedusī suņuku, tad iespējams būtu jau par vēlu.
Zvanot Dacei, sarunas laikā visu laiku attaisnojās, ka tā redz neesot viņas vaina, ka viņai esot daudz dzīvnieku, un viņa nevarot nokontrolēt, kaut attārpo dzīvnikeus, jo lielie tur skraidot, un ienesot baciļus pārējajiem. Es atvainojos, ja tu audzē suņus, tad tev ir jāatbild par to, ko dari. Neiet runa par to naudu, bet vnk cilvēki jau no pirmā momenta pieķerās šai radībiņai un, ja tu esi audzētājs, tad tev ir jāgarantē, ka ar dzīvnieku veselības tāvokli vis būs OK!!!
Aizejot uz Favorītu, konstatēju, ka tur bija rinda pirms manis ar tādu pašu šķirnes kucēnu īpašniekiem, kas arī sūdējās par to pašu ko es. Pirmo reizi mūzā saskāros ar tādu problēmu un konstatēju, ka "suņu bizness" Latvijā ir viena nenormāli netīra padarīšana un šo klubu nevienam neiesaku.
Nesaprotu Daci, ja par viņu ir tik daudz sūdzību, vai tad tiešām viņai ir tik vienalga, ko par viņu runā un par to ko viņa dara? Vai tiešām viņa domā un uzskata, ka tas ar ko viņa nodarbojās ir normāli? Viss jau būtu Ok, ja tas būtu tā, kā audzētājam pienākas- ar visu sirdi un dvēseli. Un lai viņa nestāsta dzīves gudrības, ja ir kaudze cilvēku, kam ir sūdzību. Dace, meklē vainu savos darbos, nevis cilvēkos, kas no Tevis pērk.
Es domāju, ka neviens dzīvē nepaliks nesodīts par savien nedarbiem!!!

C Cērme 05.02.2010

Maija, ej dirst!

M maija 06.02.2010

paldies par jaukajiem vārdiem :) Dace :)