www.sudzibas.lv ELVI Slikts serviss

Elvi SIA - Slikts serviss

Ļoti nejaukas pārdevējas un veikala personāls. Neizturās ar cieņu pret veikala klientiem. Uzreiz, kad ieej veikala personāls novēro tevi, kā mēslu. Piemēram ja mans bērns 13 gadu stāv un skatās mantiņas maidzot to rokā vai apskatot tad pārdevējās un personāls uzreiz saka, ka ir jāpērk un nevar tās taustīt. Kad vasarā es nopirku karstu ūdeni un atnācu uz kasi pārdevējas pateica ka tas ir domāts tikai bērniem un to nepārdeva. Ja ilgi atrodies veikalā un skaties preces, tad personāls rupji saka, lai ejot prom. Tā arī ir ar bulciņām ja tās apskati tad to pašu arī personāls saka par to. Ļoti nejaukas iespaidās par šo personālu.

Atbilde no ELVI Latvija Pārstāvja atbilde 01.03.2023

Sveicināti!
Paldies par Jūsu ziņu - vai varat precizēt, par kuru veikalu tieši runājat? Mums ir daudzas tirdzniecības vietas - kurā Jums bija šī nepatīkamā pieredze?

Par karsto ūdeni gan veikala pārdevējām ir bijusi taisnība - ELVI veikalos karsto dzērienu automātos var paņemt bezmaksas ūdeni mazuļu ēdiena pagatavošanai, tašu tas jāpilda bērniem paredzētajos traukos - piemēram, zīdaiņu pudelītē. Informācija par šo aktivitāti un tās nosacījumiem ir pieejama visos veikalos pie kartso dzērieu automātiem, karstu ūdeni bez maksas piedāvājam tikai bērnu ēdiena gatavošanai, nevis jebkuram.

Good Intentions 25.02.2023

Nevajag vainot personālu, ka uztverat sevi par mēslu.

Good Intentions 25.02.2023

Nevajag visu spaidīt un būt debīlai un tad jūsu dzīves kvalitāte uzlabosies. Ceru, ka bērna jums nav savādak var gaidīt jūsu liktenis.

N Norris 25.02.2023

"ja ilgi atrodies veikalā personāls saka lai ejot prom" tak redzams ka kautko dirš un nedastāsta..

H Heili789 06.10.2023

@ELVI Ļoti nejaukas pārdevējas un veikala personāls. Neizturās ar cieņu pret veikala klientiem. Uzreiz, kad ieej veikala personāls novēro tevi, kā mēslu - VEIKALS RĪGĀ, AVOTU IELĀ

A AliseXX 16.11.2023

Kājas vajag pabučot? Un kā pircēji izturas pret veikala darbiniekiem? Ar šausmīgi ,drausmīgi lielu cieņu?😁