www.sudzibas.lv ELVI Kavēta veikala atvēršana no ritiem

ELVI - Kavēta veikala atvēršana no ritiem

Veikals ļoti bieži no rītiem tiek atvērts tikai 8: 05 vai pat kādu minūti vēlāk. Kaut gan veikala daba laiks ir 8: 00 un cilvēki ārā reāli stāv gaida kamēr pārdevējas vnk pastaiga pa veikalu. Ka arī vakaros ja ienāc minūtes desmit pirms veikala slēgšanas pārdevējas ir ļoti neapmierinātas un daži produktu plaukti jau aizvērti tā ka nevar paņemt vajadzīgo produktu.

01.02.2024

Atbilde no ELVI Latvija Pārstāvja atbilde 01.02.2024

Sveicināti!

Paldies par Jūsu ziņu - vai varat precizēt, kurā tieši veikalā ir šāda situācija? ELVI ir vairāki desmiti tirdzniecības vietu visā Latvijā.

Atbilde no ELVI Latvija Pārstāvja atbilde 01.02.2024

Sveicināti!

Velvetpopstar 01.02.2024

Tad nāciet vēlāk dažas minūtes, Varbūt kasiere dēļ transporta ierodas vēlāk un tāpēc nevar atvērt veikalu un no 5 minūšu gaidīšanas gabals nenokritīs.

C Cilvēks16 01.02.2024

Interesanti,ja darba laiks ir no plkst.8.00,tad darbinieks arī strādā. 5 min. gan jau aiziet lai sakārtotu kasi,ieliktu naudu u.t.t

M Mārīte 16.04.2024

Visam jābūt sakārtotam pirms veikala atvēršanas,tāpēc jau darbinieki nāk ātrāk un par to saņem attalgojumu (samaksa par stundām).