ELVI - Pircēji

Gribētu arī Es pasūdzēties-šoreiz gan par pircējiem ELVI veikalā! Domaju ka tas gan nav tikai Elvi veikalos! Pati strādāju Elvi un esmu šoketa ka ir cilvēki kas uzskata ka mēs pārdeveji esam suņi un vergi mūs var izkalpināt, ņirgāties, apmelot un nosaukt daudz dažādos necenzētos vārdos! Tas nenozimē ka mēs strādājam veikalā ka tad mums nav tiesības sevi aizstāvet, ja mani nosauc par cūku(pieaudzis cilvēks) uzskatu ka varu viņam atbildēt tieši ar to pašu! Jo ari mūsu mērs mēdz būt pilns! Nerunājot jau par visiem dzērājiem un ūdens nīdējiem! kurus ir jāaokalpo nevienu vien reizi dienā!Tas nemaz nav tik viegls darbs kā no malas šķiet! Un arī klūdīties ir cilvēcīgi! Nekļūdas tas kas nestrāda!
Protams ir jau arī patīkamie pircēji kuri uzsmaida mums un protams mēs viņiem atbildam ar to pašu!

J

A Aleksandrs 14.11.2008

Jus par to sanemat, mana uznemuma tadas ierunas neciesu.Atbrivotu bez liekam runam.Darba devejam ir japaklaujas, nevis javada gudribas, njaudetajas tadas.

A ainasšovs 14.11.2008

Kas tas par nožēlojamu komentu, Agness???...pie tevis takš tik radi strādā, kurējo tad metīsi laukā?:D

E ess 14.11.2008

mani kaitina frāze " klientam vienmēr taisnība" un es uz to parasti atbildu - tikai žēl, ka klients aizmirst, ka viņam pretī arī atrodas tikai un vienīgi cilvēks.

1 123 14.11.2008

Un ko Tu atbildi? Tā frāze ir klientu glaims, bet glaimi ne vienmēr ir patiesība:)

A Aleksandrs 14.11.2008

Tapec tadas njaudetajas nepienemu, mums gimenes uznemums, tadam neveiksminiecem es neuzticos, nepatik, ejiet uz privato sektoru.

J Jānis 18.11.2008

gribetos gan lai pāris dienas pastrādātu Tu! 100% garantēju arī tavas domas mainītos ātri! ta nav ņaudēšana tā ir realitate! tad jau krievu laikos bija labāk visi stāvēja vājprātu rindās un bija laimīgi, ka vispār kautko dabūja un pat neiedomājās kautko komentēt vai blaut ka kautkas nav pa prātam!

T tania 18.11.2008

Visu cieņu Ogres Elvi veikala pārdevējām un kasierītēm.Nekad no viņu puses nav nācies izbaudīt sliktu garastāvokli, neizdevušos dienu vai nelaipnu attieksmi.Tiešām jauki cilvēki tur strādā!Paldies viņiem!Un lai tādu cilvēku būtu vairāk!

S Shuumis 18.11.2008

ko juus te visi njaudat !!! Algas jau naak no klientiem.. ja klientu labi neapkalpo tad vinsh preci nepeerk liidz ar to klientu mazaak un algu mazaak nevis ka visi ir suudi. juus esat suudi ja nemaakat ar klientiem riikoties pieklaajiigi nevis savas lepniibas fantazeet !!! Klients ir viss svariigaakaa persona veikalaa. mees neesam atkariigi no klienta bet klients ir atkariigs no mums. nenaktu cilv iepirkties deelj juusu stulbajaam runaam un stulbiem komentaariem sen jau buutu mekleejushas citu darbu !!!

K kate 19.11.2008

Ta pofig, neklausieties tajos muļķos, kas jūs apsaukā!Viņš iziet no veikala un ir jau aizmirsis, ko nomuldēja.Un padomājiet par saviem nerviem...Lai veicas!

J Jānis 19.11.2008

jā, bet arī ir tāds faktors ka ari pārdevējas ir tikai un vienigi cilvēki!un visu savu žulti nevajag izgāzt uz viņām.

I iveta 21.11.2008

Ir loti viegli pateikt "Nenem to mulki galvaa!", bet ja stav prieksa vissa diena uz kajam, bet garigais jau cuupaa!!!Jaa majas tadu sen jau neviens nenem pa pilnu, tad vins nak uz veikalu izblaustities, pat ipasu iemeslu nevajag.Traki kad saak trakot par cenam, kvalitati.Bet vai pardevejs nosaka cenas vai ir preces razotajs?Pa to jaatbild administracijai, kura daudzos gadijumos nemaz tam trakotajam tuvuma neradas, bet pardvejai nezkapec smuki japaskaidro, japasmaida, pat ja taja momenta vemt gribas.Dala cilveku ta uzvedas jau no domas vien, ka bus nauda jaizdod, it ka vins pardevejai savam vajadsdzibam uzdavina!!!

L Lizete 27.11.2011

Jā Dubultu elvi tiešām tās blondīnes ir ļoti šerpas, un cenas zālē ir citas --tas ir zemākas bet pie kases jau dārgāk un kad jautā kāpēc tā, tad viņiem vienmēr atbilde---- nav noņemta vecā cena, bet fakts ir tāds ka viņi nemaz necenšās nonemt veco cenu, lai maldinātu pircējus un Dubultos tas jau ir gadiem,