www.sudzibas.lv ELVI Apkalpošana

ELVI Avotu iela 48 - Apkalpošana

Arī es vēlos pasūdzēties par jaunēkli/kasieri, vārdā Linards, kurš strādā Elvi veikalā pie kases, Avotu ielā 48. Šim jaunēklim, pirms apkalpot pircējus, vajadzētu vispirms nolaisties uz zemes un iemācīties kaut kādas elementāras pieklājības normas un pareizas apkalpošanas manieres, ja viņš joprojām nav iecelts par veikala direktoru un ir tikai kasieris/pārdevējs. Šodien iegāju šajā veikalā, lai nopirktu pārtiku pusdienām un rindā stāvot, nācās noklausīties, kā pircējai, rupjā tonī tika aizrādīts, ka groziņu var arī nemest, bet var normāli nolikt! Nākošais starpgadījums bija ar gados vecu sievieti, kura veikalā negribēja ienākt ar citā veikalā pirktu pārtiku un laipni pajautāja "zaļajam gurķim", kur es varu atstāt maisiņu. Jauneklis laikam neuzskatīja par savu pienākumu tikpat laipni atbildēt, bet "atcirta"- "Man vienalga!". Sieviete atmeta ar roku un izgāja no veikala.
Nu, ko, veikala administrācija! Tā tik turpiniet, un atklausīsieties vēl daudz "jaukas" atsauksmes par Jūsu veikalu!

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 01.06.2016

Labdien!

Liels paldies par Jūsu ziņu - mums ir ļoti svarīga veikalu ELVI apkalpošanas kvalitāte.
Esam sazinājušies ar veikalu ELVI Rīgā, Avotu ielā. Ar pārdevēju tika veiktas pārrunas par apkalpošanas kultūru. Atvainojamies par nepatīkamu pieredzi un ceram sagaidīt mūsu veikalā atkal!

Cieņā, Elvi.
Par Savējiem!

V

A Artaz 25.05.2016

Arī es esmu piefiksējusi šo puisi un neko labu nevaru teikt

1. Ko nozīmē "rupjā tonī"?
2. Ja tEVI tik ļoti aizskar noklausīšanās rindās, nevazājies pa veikaliem, neej uz ielas, nebrauc ar sabiedrisko transportu. Tur ne to vien noklausīsies - austiņas novītīs.
3. Kasierim jau nu noteikti nav jādomā, kur pircējiem izvietot savu līdzpaņemto bagāžu.
4. Mazliet vajag arī piedomāt pie tā kādu servisu var sagaidīt no lēta veikala, kur "zaļais gurķis" visticamāk nopelna grašus, un strādāt nākas ar tādu publiku, kurai tU, visticamāk, ar lielu gabalu ietu apkārt. Bet ja jau esi tāda speciāliste, varbūt būtu vērts tā "jaunēkļa" vietā iet strādāt, nevis d...