www.sudzibas.lv Elizabete klīnika izrauj zobu biznesa dēļ

Elizabete Klīnika - izrauj zobu biznesa dēļ

Neejiet uz zobārstniecības klīniku ELIZABETE. Tur nodarbojas TIKAI ar BIZNESU nevis strādā lai saglabātu jūsu zobus pēc iespējas ilgāk..

ATnācu ar sāpošu tiko izaugušu gudrības zobu. Man uztaisīja retgenu, kuru citi zobārsti citās klīnikās novērtēja kā vispār nederīgu( par rentgenu samaksaju 3, 4 Ls), ka tur pusi nevarot redzēt. Pēc rentgena un zoba apskates dakteris BABIJS uzreiz paziņoja jarauj ara - 80 ls. ( par so paziņojumu samaksaju 3 ls) Mani protams nosokēja cena, tapēc nolēmu aiziet pie speciālistiem citās klīnikās. Un rezultāts zobs ir pilnīgi vesels, smagana tikai nedaudz piepampusi, jo zobs vēl nav izaudzis. pēc dažu dienu zāļu padzeršanas esmu vesela ar savu zobu.

Ja būtu paklausījusi dakteri BABIJU, tad jau man būtu izrauts nepamatoti otrs zobs viņu klīnikā. Kā zināms implanta ielikšana maksa no 600 - 800 ls.

Ja tomēr ejiet uz so klīniku, lūgums pirms raušanas, pakonsultēties ar citiem zobārstiem!

D

B baiba 28.04.2010

jaa esmu dzirdejusi ka tagad uz krizes rekina megina pedejo adu noplest no tiem nedaudzajiem kas atnak...tapec jabut loti uzmanigiem...labak iet kur letak...
un zobu rausana ir normals variants...jo kad zobs izrauts neko pieradit vairs nevar...man vienreiz Via Una atrada 2 caurumus, aizgaju pie sava zobarsta, uztaisijam rentgenu izradas tikai vienam knapi mazs kariess...!!!

K kii 04.05.2010

Diz kāpēc tad Stomatolģijas institūts cenas nemaz nelaiž uz leju?Tur taču strādā vislabākie speciālisti:)
Trīskanālu zobu ārstēšana ap 200 ls.Krīzes cena, ne?

O Opiok 25.09.2010

Gudrības zobs Tev žokli sabojās. Klīnikā Elizabete esmu klients jau sen - neeju bieži, bet ja kas satrauc, eju tikai tur. Tiešām profesionāli ārsti un patīkama attieksme. Katrā ziņā tas, ka Tevi neapmierina cenas, patiesi nav iemesls sūdzēties. Sūdzies savam priekšniekam par savu algu. vai ej citur, uz valsts poliklīnikām.

L Liene 14.12.2010

Esmu šīs klīnikas pastāvīga kliente un par sniegtajiem zobārsta pakalpojumiem nevienu sūdzību nevaru izteikt. Es gan esmu tikai viena zobārsta kliente un nezinu, kā strādā citi, bet, manuprāt, ir diezgan nekorekti apvainot VISU klīniku. Ja ir kādas pretenzijas, tad vajag vērsties pret pašu ārstu, nevis visu klīniku. (Klīniku izmantojot tikai kā atsauci) Mans zobārsts, kurš strādā šajā klīnikā, ir ļoti uzmanīgs un maksimāli cenšas saglabāt zobus, neurbjot, neraujot ārā, bet ārstējot. Savā aizņemtajā grafikā pieņem mani laikā starp citiem klientiem uz īsām pārbaudēm, kad nepieciešams tikai zāles no jauna ielikt. Atsauksmes ir vislabākās!

L lalalala 13.02.2012

Es arí kadreiz apmekleju polikliniku un gaju tikai pie Babija arsta! Un tiesi man bija viss savadak, man gribeja izraut zobu cita poliklinika bet gribeju paklausities vel cit arstu un tiesi Babij saka ka neko nevajag darit es ari to pasu samaksaju (6, 50 par vizitu un rentgenu) bet tadas cenas vel lojalas centra!!! :)
Es tikai iesaku arstu G. Babiju vins ir labakais poliklinika!

I Ivy 30.05.2012

Я клиентка Elizabete klinika и считаю ее лучшей.Хожу только туда, а врач Georgijs Babijs вообще супер! Не только как профессионал, а также с его заботливым и внимательным отношением к пациентам.Обожаю его.

L leila4 06.02.2015

Varu ieteikt tieši šo klīniku, ļoti labi ārsti un super attieksme. Cenas pieņemamas un adekvātas par tik profesionālu darbu. Vislielākais paldies dakterim Babijam!

I Ieva1987 17.01.2018

Man bija bērnības trauma. Nebiju bijusi gadus piecus pie zobārsta. Pāris gadus atpakaļ tieši viņš man atgrieza atpakaļ jebkādu ticību šiem ārstiem. Eju tikai un vienīgi pie viņa. Un viņu man ieteica mana labakā draudzene, kura, kopš viņu atrada, ne pie viena cita nav pat mēģinājusi iet. Babijs ir vislieliskākais zobārsts.