www.sudzibas.lv Elizabete klīnika Elizabete Klīnika-dr Žanna Žukovas neprofesionalitāte

Elizabete Klīnika - Elizabete Klīnika-dr Žanna Žukovas neprofesionalitāte

Kategoriski iesaku neiet uz zobārstniecības klīniku ELIZABETE, ja gribat saglabāt savus zobus , lai jums neizrauj veselus! Tur, diemžēl, joprojām strādā ne profesionāls, vienaldzīgs un bezatbildīgs ārsts, ja viņu vispār var nosaukt par ārstu! Konkrēti ŽANNA ŽUKOVA!
Izrādās, ka uz viņas jau ir vairākās sūdzības! Un klīnikas vadība neliekas neziņas, viņa mierīgi turpina strādāt un bojāt pacientiem veselus zobus ar savu nekompetenci! Viņu interesē tikai NAUDA, nevis PACIENTS.
Kad griezos pie zobārsta Žannas Žukovas ar veselu zobu bez sāpēm - bija izkritusi tikai plomba. Apsekojot zobu, Ž.Zukova nolēma tīrīt kanālus. Atrada divus kanālus, kurus tā arī nepabeidza tīrīt, aizplombēja, jo nevarēja atrast trešo-zīlēja ir viņš vai nav... Ar sāpēm zobā es pavadīju 2 dienas līdz nākamam apmeklējumam. Uz jautājumu kāpēc man sāp zobs, viņa tikai raustīja plecus un uz visiem maniem jautājumiem bija viena atbilde-“Nezinu!” Neskatoties uz sāpēm zobā, un viņas vārdiem, ka viens kanāls asiņo, sāka bez narkozes likt failus iekšā kanālā, kas izsauca man drausmīgas sāpes! Tika veikts rentgēns. Kanāls nebija iztīrīts līdz galam, tad viņa nolēma ielaist narkozi nevis smaganā, bet tieši kanālā, kas izraisīja man vēl trakākas sāpes!, kuras vairs nerima līdz pat naktij, vaigs piepampa!.
Vakarā nolēmu piezvanīt Ž.Žukovai un pastāstīt par drausmīgām sāpēm, kuras nepāriet un piepampa vaigs, uz ko viņa atbildēja, ka var atbraukt rītā un izraut zobu...! Akcentēju: VESELU ZOBU!
Nākamajā dienā viņa, kā ārsts, pat nepiezvanīja man un nepainteresējās par manu veselību! Tā es nomocījos līdz pat rītam ar drausmīgām sāpēm...vaigam joprojām bija tūska.
Protams, ka pie viņas es vairs negāju, es atradu brīnišķīgu zobārstu, kurš man visu izlaboja bez sāpēm. Uzreiz atrada trešo kanālu, iztīrīja tos divus, kurus nevarēja Ž.Žukova, tāpēc man sāpēja zobs. Zobārsts bija šokēts, ka Ž.Žukova neuztaisīja narkozi, lai pārbaudīt zoba kanālus, pietam, ka viņi asiņoja!
Naudu par “ārstēšanu” pie Žukovas, es saņēmu uzreiz bez iebildumiem. Tātad viņa zina, ka vainīga! Un vēl, diagnozi man falsificēja, ierakstīja, ka bija “PULPĪTS”…. Kas īstenībā nebija!
Dariet secinājumus!...
Uzrakstīju sūdzību uz Klīnikas direktora vārda ar prasību izmaksāt kompensāciju par sagādātu morālo un fizisko kaitējumu, viņš, protams izvairās….
Nekas, iešu tālāk…… paskatīsimies kam taisnība…

Atbilde no Klinikaelizabete 22.02.2017

Klīnikas „Elizabete” skaidrojums par Innas Zeizas pretenziju pret dr.Žannu Žukovu:
1. Paciente I.Zeiza nedeva iespēju klīnikas direkcijai tikt skaidrībā ar pretenziju,neskatoties uz lūgumu nesteigties ar secinājumiem .

2. Neskatoties uz to, pacientei I.Zeizai tika atgriesta visa nauda par ārstēšanos dienā,kad tika saņemta pretenzija.

3. Saņēmusi naudu , paciente I.Zeiza rakstiskā veidā atteicās no pretenzijas.

4. Sūdzības publikāciju portālā „Sūdzības.lv” klīnika uzskata par pac. I.Zeizas solījumu pārkāpšānu , jo viņa bija atteikusies no pretenzijām ,kad tika atgriesta nauda par ārstēšanu.

5. Ar neobjektīvu formulējumu un secinājumiem J.Zeiza maldina portāla „Sūdzības.lv” apmeklētājus.

Aigars31 19.02.2017

jā ... es nezinu istenībā nevienu cilvēka ķermeņa nervu kurš būtu tik liela kā zobam.un jūtīgs . un tiešam zobs kad sāp tas tiešām ir neciešami vai viss kas ir ap zobiem trakākās sāpes kuras nu iet pa kauliem ... bet nu kad sadzerās ibumetīnu kurš divus eiro maksā viss takā uz pusi paliek..un nav nakti jamocās . ir visādi taču.. aptieciņai mājās jabūt situācijās...un tā ir diemžēl ka daudzus interesē ka tik dabūt vairāk naudas. un ilgāk visu ārstēt..istenība no bojājumiem zobā rodas citas problēmas un kaites un iekaisumi turpinās tālāk un tiktiešām ja palasa tad var arī nomirt ja ielaiž tās lietas un nedara pareizi...un problemas vairs nav tikai zobā un saknē un kanālā.. viss kas saistās ar zobu iekaisumiem var būt dzivibai bīstami..un vairakums cilveku tira zobus regulāri bet nepareizi ..

E ELLIO 19.02.2017

Tad,kad Jums būs lēmums no Veselības Inspekcijas par konkrētā zobārsta vainu, tad arī varat sākt prasīt kompensāciju, nevis ņerkstēt internetā, kur konkurenti un nelabvēļi var sarakstīt par jebkuru un par jebko.

Aigars31 19.02.2017

nu ir arī tā ka nauda nepalīdz ... sāpēja man vienreiz arī no labošanas un dikti nu it kā ibumetīns palīdzēja bet sapratu ka nu minūte līdz zobārstam lai man pa vidam rindai iešpricē vēlreiz kādu šprici lai nu nesāp man nakti... prasīju lai nu vismaz uz stundu izdariet kaut ko . uzliek zāles man dubultā un sapūš kaut nejūtīgu muti ar visādiem saviem sprejiem .. samaksāšu.. cik vajag.. un tā nostrīdējos 10 minūtes un nekā... nu pasaulē vairs neko nevar saprast ... ļoti apvainojos.. un itkā man ar nepatīkamām sāpēm kuras ir novēršamas domāju minūtes laikā sievišķis tika man mācīt sākt kā man jāprasa.. .. kā jārej.. :):un nu es neuzskatīju ka tukšā kabinetā bez citiem cilvēkiem man būtu ar daiļavu jāsačukstas un jātēlo kopā ar viņu draudzība. un to ka ilgi jau esam pazīstami čomi.. un ka man kāds joks vai ankekdote varētu palīdzēt...

E ELLIO 19.02.2017

Diemžēl ir gadījumi,kad sāpošam zobam anestēzija nedarbojas, kur nu vēl spreji un virsmas anestēzijas. Galvenais nenolaist zobu tik tālu,ka tas sāk sāpēt. Caurums zobā neizveidojas vienā dienā.

E ELLIO 09.04.2017

Tagad zināsim,ka pacienti Innu Zeizu nevajag ņemt savās praksēs, bet uzreiz jāsūta uz institūtu.
Zobārstiem ieteiktu sasparoties un izveidot "melnos sarakstus", lai citi kolēģi ir brīdināti.

Aigars31 19.02.2017

divains komentārs ""anestēzija nedarbojas"" .. laikam ūdens tiek dots anistēzijas vietā...man vienmēr pus dienu neatiet un ir eiforija patīkama ka gribas tādu mājās arī..:) esmu dzirdējis ka sekšopā arī varot nopirkt visādus anistētiķus un lietot tieši glotādai .. aptiekās ir ...un var atrast kurš tev iedarbojas... iespējams dakrterim zobārstam ir jabūt vairākiem variantiem.. cilvēku apmierināt pret sāpēm ..ir higēnistiem tādi gēli anistezējoši un var aiņemties . nu un lietot neskopojoties dubultā un risināt tās problēmas un nevar ticēt viedoklim .. . tikai jābūt cilvēkam kurš mīl savu darbu un pacientu.. un viss tad ir kārtībā.. un nevienam nesāp... jadomā radoši ... ir pat ajūrvēda visādi.. tik jārok un nu var pakalpojumu izkopt līdz nepazīšanai un kautkā tā.. un tad nevienam nebūs žēl 30 eiro par savu sapošo zobu..

E ELLIO 19.02.2017

Jā, anestēzija var neiedarboties,ja zobs ir ielaists. Tad tikai kopējā narkoze. šādi gadījumi nav nemaz tik reti, jo sevišķi,ja runa par sastrutojušu zobu.

"Akcentēju: VESELU ZOBU! " - ja jau zobs bija tik vesels, kāda suņa pēc te rakstīt romānu par sāpēm un ciešanām un doties pie zobārsta?

Z Zane Jaundžeikare 31.03.2017

Teica tač, ka tikai plomba izkritusi

Aigars31 21.02.2017

romāns ar ZOBU:).. pērku etalonu