www.sudzibas.lv E-parts.lv slikts serviss

E-parts.lv - slikts serviss

Pasūtu rezerves daļas 6.datumā, vadoties pēc viņu informācijas mājas lapā. Precei vajadzētu būt pie manis 7. Nāk jau 8. datuma vakars, man nav pat informācijas par manu pasūtījumu! Par norādīto tālruņa numuru vispār sazināties nav iespējams! Tur atbild tikai dators. Bet naudu no konta noskaitīja jau tai pat momentā tikko pasūtīju rez.daļas. Sazinājos caur piegāds e pastu. Man saka esot ievietots kkādā mistiskajā prioritārajā sarakstā. nogaidīju visu dienu, nekā! Uz darba dienas vakaru rakstu atkal, atgrieziet naudu. Jo rez.daļas aizbraucu un nopirku citā veikalā uzreiz! Naudu atgriezīšot 3-5 DARBA dienu laikā. Kkāds sviests. Ja kādam vajag rez.daļas auto, tad iesaku meklēt citu tirgotāju. Šeit ir vairāk čakara un nervi, nekā pozitīva momenta.

N

Good Intentions 09.03.2024

Nekad nevadies pēc informācijas mājas lapā īpaši nepazīstamā.

Good Intentions 09.03.2024

Vispār labāk maksā pie saņemšanas.