www.sudzibas.lv E-Avizes.lv komanda un IK “Digital Team” komanda Krāpnieki apmelno nepatiesi cilvēkus ar kuriem nav pat bijusi saistība

E-Avizes.lv komanda un IK “Digital Team” komanda - Krāpnieki apmelno nepatiesi cilvēkus ar kuriem nav pat bijusi saistība

Krāpnieki apmelno nepatiesi cilvēkus ar kuriem nav pat bijusi saistība.
Iesakām visiem uzmanīties no šiem krāpniekiem un viņi pat nav reģistrējuši savu darbību.
Skatos, kā vid darbinieks, kad būs jāuzsāk lieta pret šo uzņēmumu.
Ja šis uzņēmums nepārtrauks darboties ar savām krāpnieciskajām shēmām, kā arī apmelnot vid
darbiniekus tiks iesniegts iesniegums policijā un uzsākta krimināllieta pret šo saucamo '' uzņēmumu"' kurš nemaz nav uzņēmums un nav reģistrējis šo uzņēmumu.

X xctaps 30.05.2019

Pārbaudot lursoft datubāzi Digital TEAM IK eksistē.

Ventilators 30.05.2019

Drausmas. Jūs, kā VID darbinieks? Tiešām? Tas ir kā bērni, kad spēlē lomu spēles? "dakteris", "policists", utt Ja esat no VID, tad lūdzu arī meklējiet savas strūktūrvienības, kas ar to nodarbojas. Ja nevar pacelt laktiņu, tad vnk ejat uz policiju. Kāds sakars ar to, ka esat izdomājis, ka esat no VID.

Es šodien esmu sauleszaķis.