Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 20 minūtēm)
ZILUPES 7, fomene@inbox.lv
(Pirms 2 stundām 1 minūtes)
TATIANA
(Pirms 2 stundām 3 minūtēm)
restorāns birža
(Pirms 2 stundām 8 minūtēm)
Boot.lv/forums
(Pirms 2 stundām 16 minūtēm)
Veikals "Lats"
(Pirms 2 stundām 21 minūtēm)
A/S Drogas
(Pirms 2 stundām 26 minūtēm)
Mlisa Karen
(Pirms 2 stundām 28 minūtēm)
Aja Miglāne
(Pirms 2 stundām 30 minūtēm)
Čili Pica

RTU (1)
220.lv (1)
DEPO (1)

Sūdzība par DZelzceļa veselības centrs

Lasīt visas sūdzības par DZelzceļa veselības centrs

DZelzceļa veselības centrs

Publicēja: Vija nosūtīt e-pastu Aug 30, 2011
apkalpošana
Informācija par kompāniju:
DZelzceļa veselības centrs
Centrs, Rīga
Gogoļa iela 3
DZELZCEĻA VESELĪBAS CENTRĀ, Gogoļa ielā 3, nokļuvu atkal DZIĻĀ SOCIĀLISMĀ !!! Tas notika 26.08.2011, plkst 13:00.
Man bija nepieciešama tikai informācija no manas medicīnas kartītes. Reģistratūrā, protams, to nevarēja izlasīt, nosūtīja pie attiecīgā ārsta, jo tieši tobrīd bija pieņemšanas laiks dakterei, lai ātrāk viss risinātos, lūdzu kartīti iedot man, uznesīšu pie ārsta. Saņēmu KATEGORISKU NĒ!!! aizliegts pacientam saņemt rokās šo dokumentu... ārprāts! Labi, saprotu, ka es varētu kaut ko iznācināt, lai apsūdzētu ārstu, ja man tāddi nelabi nodomi būtu.
Nu, ko, aizgāju pie ārsta kabineta un sāku gaidīt. Apmēram 15 minūšu laikā pāris pacienti tika pieņemti, vairāk neviena nebija, bet es gaidīju savu kartīti... 35 MINŪTES!!!, tad parādījās reģistratūras "būtne" (izskats bija graujošs- karstā laikā ar melniem, līdz ceļiem gariem zābakiem, melnām, pabiezām, rakstainām zeķēm), iegāja citā kabinetā, nokomentējot manu aizrādījumu par ilgu nešanu, ka daudz darba un dabūtu pa galvu no vadības, ja man dotu kartiņu, un pazuda. Turpināju gaidīt, nāca citi pacienti, gāju pie dakteres, viņa zvanīja uz reģistratūru, bet manas kartītes nav, nogāju reģistratūrā, būtnes nav, kartītes nav... un tā vēl 10 minūtes, kamēr daktere atrada to citā kabinetā. Tā, lūk! 45 MINŪTES NESA KARTĪTI !!! Un par to viņa nedabūs pa galvu!
Citās medicīnas iestādēs šādu problēmu nav.
LAI VISIEM VEICAS APMEKLĒJOT ŠO MEDICĪNAS CENTRU!

Lasīt komentārus Veselība / Medicīna
Vairāk DZelzceļa veselības centrs sūdzības
DZelzceļa veselības centrs - Reģistratūra nav sazvanāma

Komentāri

Nu gan atraduši kur iet! Uz dzelzceļa veselības centru! Šausmas! Viena no visdārgākajām un nekvalitatīvākām medicīnas iestādēm!
Vispār dzelzceļa veselības centrs izmanto to, ka visi dzelzceļnieki Rīgas reģionā medkomisiju ir spiesti iet pie viņiem, jo LDZ ir tā vienojies. Cita starpā- vīnu medkomisija maksā 68Ls, tajā pašā laikā tieši šādu pašu komisiju citā medicīnas iestādē var iziet pa 15Ls.
Komentēja: Sep 2, 2011 Klients nosūtīt e-pastu

Dzelzceļa veselības centrs ir viena no labākajām medicīnas iestādēm Rīgā. Man nekad nav bijis pret to sliktu domu. Visi ārsti vienmēr uzklausīs un palīdzēs. Ja ir kādas pretenzijas, var virzīties pie valdes locekļa, kurš vienmēr uzklausīs un izrisinās problēmu.
Vienreiz esot bijis pārpratums ar ārstu, vērsos pie valdes locekļa, un problēma momentāli tika risināta.
Komentēja: Mar 12, 2012
blackbull

Šajā medicīnas iestādē esmu griezusies pie zobārsta! Jāteic attieksme- visu cieņu! Esmu apmierināta, tiku pieņemta bez rindas, *(jo sāpes bija nežēlīgas), tika viss skaidri un gaiši pastāsts un izskaidrots! Varu teikt tikai vienu- PALDIES!!!
Komentēja: Dec 23, 2012
rudzupuke89

dze
Komentēja: Jul 8, 2013
gugusa

Kapec LDZ neizverte savus darbiniekus, piemeram, Marija Skrebele biletisu esamibas parbauditaja vagonos, var aiziet panemt, nepamatotu, slimibas lapu uz so dzelzela polikliniku, pec tam majas nevis slimot, bet skaldit malku un risinat daudz citas sadziviskas lietas, kuras pat neattiecas uz veselibu/parbaudiet gan ta negaiditi ierodaties pie vinjas dzivesvieta un redzesiet ne to vien, BEZGODIGA persona it visa.
Komentēja: Jul 8, 2013
gugusa

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
    Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu

Parole
    Kods
    Reģistrēties

Piereģistrēties

Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
    Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
    OK

Autorizācija

Parole
    Sūtīt     Atpakaļ
    Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

Ienākt ar Facebook profilu

Ienākt ar Draugiem.lv profilu