www.sudzibas.lv Dzelzceļa veselības centrs Lore Silva Rozenberga attieksme pret klientu

Dzelzceļa Veselības Centrs - Lore Silva Rozenberga attieksme pret klientu

Briesmīgākais ārsts Pasaulē! Esmu šokēta par Silvas Rozenbergas (lore) attieksmi, kur es ar nopietnām problēmām atnāku pie viņas ( ilgstošām iesnām, temperatūru, asarojošām acīm, kakla sāpēm), bet viņa man pasaka, lai iedzeru antidepresantus, jo visa problēma, pēc viņas domām, esot vienkārši nervu problēmas. Kaut gan es mierīgi sēdēju, kamēr pati daktere uzkrītoši dīdījās atkārtojot, ka vēloties paēst, un neesot manām problēmām daudz laika. Uzmanieties no Silvas Rozenbergas (lores), jo ielaidīs problēmu vēl tikai dziļāk un pazemos Jūs, nevis centīsies palīdzēt.

L Lelle Bez Matiem 08.10.2015

Un? Kas tev liek domāt ka ārste ir kļūdījusies? Nervu problēmas var izpausties arī kā fiziskas sūdzības. It īpaši ja analīzes nekādu saslimšanu neuzrāda.

D deguns 18.03.2017

Lasiet labāk daudzās pozitīvās atsauksmes par dakterīti. Šai nervozai apmeklētājai, pat pēc rakstītā sūdzības teksta spriežot, tiešām jālieto cits līdzeklis.

N Natālija Klauža 30.06.2018

Fantastiska ārste!
Es jau vairākkārt vedu savu 90 gadīgo māti pie viņas.Ar dzirdes problēmām un auss iekaisumu.
Labāku, iejūtīgāku un gudrāku ārsti nespēju iedomāties.
Liels paldies!

D Daria Daria 18.05.2022

Silva Rozenberga ir viena no tiem ārstiem, kas patiešam zin un mīl savu darbu, man personīgi viņa ļoti palīdzēja, izskaidroja manas problēmas cēloni, iepriekš citi ārsti tikai izrakstīja antibiotikas, man kakls sāpēja vairākus mēnešus, citi ārsti it kā "ārstēja", bet pavisam ne to, ko īsti vajadzēja. Viņa vienīga saprata kur tieši ir problēma. veselu stundu skaidroja, kā man ir jārīkojas. Pēc paris dienām jau visas sāpes pārgāja. Super zinoša ārste.
Diemžēl tādu apbrīnojamu ārstu Latvijā var pa pirkstiem saskaitīt!

P Porcupine 11.01.2024

Ļoti laba attieksme šai dakterei. Bija steidzami jāiet pie LOR ar auss problēmu, paveicās atrast pierakstu par valsts naudām nākamajā dienā un trāpijos pie viņas. Lai gan bija jāgaida gandrīz stundu ilgāk, nekā pieraksta laiks (pieņemšana aizkavējās jo bija obligātās veselības pārbaudes pacienti daudz, un viņiem citas pārbaudes aizkāvējas šajā 7estādē, tā nebija dakteres vaina). Gaidīšana bija tā vērta. Dzirde tika padziļināti pārbaudīta, bija pielietotas arī citas metodes, izšūšana, un ausu pneimomasāža uzreiz kabinetā, ka arī nozīmēts medikamentu kurss iekaisuma noņemšanai, iedots izraksts un dzirdes un ausu spiediena pārbaudes rezultāti uz rokām. Papildus tika iedota detalizēta informācija par profilakses pasākumiem. Vaicāja arī par citām saslimšanām un lietotām zālēm.

Viņa arī pati pierakstīja uz kontroles vizīti pēc 2 nedēļām. Kopumā ļoti laipna un pozitīva ārste, kas velta tik laikā katram pacientam, cik vajag. Pie viņas pat ģimenes ārsti nāk pēc padoma (uz 2 min manas konsultācijas laikā ienāca kolēģe).

Labāk pagaidīt ilgāk gaitenī un saņemt kvalitatīvu palīdzību, nevis tikt laikā, bet ar paviršu attieksmi. Tikai 2 dienas lietoju zāles un jau jūtos labāk! Bet kursu izdzēršu, kā norādīts. Tādi ārsti ir zelta vērti!