Dorfmana serviss SIA - Slikts autoserviss

Pamācība, kā pēc servisa apmeklēšanas divas reizes pēc kārtas aizbraukt ar evakuatoru

Ar mašīnu bija vairākas problēmas - dūmošana, trokšņi dažādi... Serviss veica bremžu suportu remontu un nākamajā vizītē arī ritošās daļas diagnostiku (neko neatrada, go uz skati). Par dūmiem teica - nū, puse pilsētas tā brauc, nekas drausmīgs.
Un te sākas nebeidzams negācijas cikls: līdz mājai mašīna nenonāca, noslāpa pusceļā un iedarbināt vairs nevarēja. Mašīnu evakuēju citā servisā, kur motoru salaboja, un tūlīt devos uz skati. Inspektora slēdziens: bremzes strādā ar 30% nevienmērīgumu, caurumi slieksnī, un, ķiršiņa uz kūkas - lauzts balsta rāmis, trījnieks, skates uzlīme nost, tālāk ar evakuatoru, ar braukšanas drošību nesaderīgs gadījums.

Vērsos pie "Dofmana Serviss" meistariem ar jautājumu, kā kaut kas šāds var notikt, - izskatās, ka mašīnai pat neviens negāja klāt, jo nepamanīt visas tās šķembas vienkārši ir nereāli. Palūdza bildes nosūtīt, lai varētu "izanalīzēt situāciju". Diemžēl, analīzes rezultātus vai vispār komentārus tā arī nesaņēmu.

T

T TC001 22.08.2023