Inese Jurisa un dienas aprūpes centrs Agate zagļi - Izrāpti līdzekļi no manas vecmammas

Kādēļ izmantot manas vecmammas atmiņas traucējumus sava labuma gūšanai? Domājat, ka to neviens nepamanīs? Kļūdījāties! Es pamanīju! Krāpnieki! Vecmammai tā jau nav viegli, bet kas notika šeit? Ieguva uzticību un tad izprašņāja vēl un vēl par finansiālo stāvokli, par to kas pieder, kādas attiecības ar esošajiem ģimenēs locekļiem tas viss ir ārpus jebkuras kritikas dac agatē.
Manai vecmammai ir laba sirds un viņa atdotu visu savu pēdējo, bet ko te, vajaga vēl un vēl, ar mazumiņu nepietiks, izkrāps visu pamazītēm.
Un izjautāt par to, kas viņai pieder vēl, ir kroņa numurs pēc jau esoša guvuma, diezgan bezkaunīgi un bez sirds.
Apzagt (viņa nav daudz, bet to pašu izkrāpt) un es daudz strādāju, žēl kad neievēroju visu jau agrāk, apzagāt, aizrijaties c ū k s, pietiks, īpašumus nedabūsiet.
Vecmamma jau tā cieš, un izmantojot to, ka cilvēks, šajā gadijumā mana vecmamma nespēj atcerēties kas noticis pirms dažām dienām vai pat minūtēm ir necilvēcīga un shematiska krāpniecība.
Demences sākumposmā vecmamma vēl ko apjauta, viņa spēja atcerēties jaunības notikumus, bērnību un šīs iestādes vadītāja Inese Jurisa zinot stadijas, rīkojās negodprātīgi un jau pēc iestrādātas shēmas.?
Labi kad laicīgi attapos un to ievēroju.

I Ivars Priede 30.04.2024

Vai šī noziedzības kūts nav jaunaizvērta?