Depo - Valoda

Depo Krasta ielā ir ļoti daudz pārdevēji, kasieri un nodaļu vadītāji kuri nezin latviešu valodu. Santehnikas nodaļā pārdevējs man nemācēja paskaidrot par preci latviski,pasauca nodaļas vadītāju kura vēl sliktāk runāja latviski,tā es nesapratu vai tā prece man būs piemērota gāju prom,un aiz muguras dzirdēju ķiķināšanu, atskatījos abi aizgriezās prom un vēl skaļāk sāka smieties iedomājaties kā es jutos? Trakākais tas ka kasiere arī neprata latviski.cik zinu ir likums ka apkalpojošā sfērā strādājošiem jābūt 4.kategorijai,vai arī tāda ir tā kategorija ka nevar ne ko paskaidrot latviski Vai Latvijā tas ir normāli, ka nevaru veikalā komunicēt valsts valodā? Kur skatās attiecīgās iestādes kam tas jākontrolē? Vai ari likumi uz Depo neattiesās? Man kā Latvijas patriotam,nepatīkami.