www.sudzibas.lv DEPO Tirgo mēslus

Depo - Tirgo mēslus

2022.gada maijā nopirku veikalā Depo Rīgā, Krasta ielā stacionāro ripzāģi Ferm. Tika izmantots retu reizi, lai sazāģētu kādu dēli. Motors izturēja tieši gadu. Arī garantijas remontu atteica, jo esot vajadzējis veikt apkopi ik pēc 2 mēnešiem, ar apkopi saprotot līst iekšā motorā un pārbaudīt oglītes:). Depo laiks atvērt īpašu nodaļu "Nopērc un izmet ārā"un salikt tur visus mēslus, kurus viņi tirgo. Nekad nepērciet šo ripzāģi Ferm, tā ir zemē nomesta nauda!

23.07.2023

S sannas 24.07.2023

Diemžēl tādi ir garantijas noteikumi.
Līdzīgi man bija ar šujmašīnu. Nopirku savām vajadzībām, nešuju katru dienu. Sanāca tā, ka, lai darbotos garantija, bija pēc noteikta laika jānodod garantijas apskatei, pārbaudei. Pārbaude (15 gadus atpakaļ) maksāja 30 latus . (Pati šujmašīna ap 150 latiem). Vienu reizi nodevu, samaksāju. Pienāca nākamais nodošanas termiņš, es viņu pa šo starplaiku pat nebiju lietojusi. Sapratu, ka regulāri nododot šajā obligātajā pārbaudē es reāli maksāju par neko. Atmetu ar roku šai garantijas procedūrai.

S Spuris 24.07.2023

Tapēc jau vajag pirkt profesionālu tehniku.Jā viņā ir dārgāka,taču vismaz neplīsīs.Tāpat arī nevajag izvēlēties šaubīgu nosaukumu kompāniju produkciju.Tagad ir tik daudz informācijas internetā un var mierīgi palūkoties pirms pirkšanas cik ir droša tehnika.Un vēl ir arī jāzin kādus materiālus ir spējīga tehnika pavilkt. Nu nevar uz tādas lētā gala mašīnas pa 150 eur šūt visu kas pagadās.Droši vien kabataslakatiņiem tikai domāta mašīna ir.

K Klients8888 31.07.2023

Krasta ielas Depo vadība pēc mana iesnieguma šo jautājumu atrisināja pozitīvi - veica preces ( Ferm stacionārais ripzāģis ) maiņu. Paldies viņiem par to. Notiek arī labas lietas:).

S sannas 12.03.2024

Kāpēc man būtu jāpērk profesionālā šujmašīna, ja es viņu izmantoju pārus reizes gadā savām vajadzībām? Brother ražotā šujmašīna ir pietiekoši laba. Lietoju jau sešpadsmito gadu un nav ne reizi bijušas problēmas. Savā iepriekšējā komentārā runāju par garantijas apkopi, nevis remontu. Viņa ne reizi nav remontēta, atteicos vienīgi no šīm garantijas apkopēm, jo manā gadījumā viņas reāli nav vajadzīgas.