www.sudzibas.lv DEPO Palīdzība

Depo - Palīdzība

Šodien ar vīru devāmies pirkt virtuves galda virsmu. Paņemam visu 3,5m viena gabala, bet lai palīdzētu transportēt,nerunājot vēl ka atteicās iepakot, vienkārši atmeta ar roku un aizgāja! Dariet ko jūs gribat un transportejiet līdz piekabei ( ko bijām paņēmuši lai neuztrauktos ka aizvest līdz mājām), ka jūs gribat! Drausmīgāku dienu nevar vēlēties! Rēzeknes depo esiet cilvēciskāki un izpalīdzīgāki, jo tādu attieksmi jūs saņemsiet pretī!

Papildināts Inta Strode 21.09.2017

Pašiem gudrākajiem no komentētajiem informēju ka runa tiek ne par piegādi uz mājām, bet gan transportēt virsmu lidz jāsēj pa aizpildītajām veikala ailēm!

Papildināts Inta Strode 21.09.2017

Pašiem gudrākajiem no komentētajiem informēju ka runa tiek ne par piegādi uz mājām, bet gan transportēt virsmu lidz kasei pa aizpildītajām veikala ailēm!

I

C CastorTroy 19.09.2017

Vai citos veikalos ir speciālie cilvēki,kuri palīdzēs Jums aiznest pirkumus līdz mašīnai, un ja nav mašīnas līdz sabiedriskā tr-ta pieturai? Bet varbūt, ja dzīvojāt netālu vispār līdz mājām?Nevienā veikalā tādu cilvēku nav!
Tad par ko sūdzamies? Par to ka neatradās tāds labsirdīgs palīgs? Nu tad varat sūdzēties par to, ka šajā pasaulē vispār ir grūti dzīvot :)))

I Inta Strode 19.09.2017

K-rauta ir tādi cilvēki vienmēr izpalīdz, bet ja jums ar to ir problēmas man ir jūs žēl! Sakara ar vienu nācās iegādāties depo veikala, ja būtu tāda iespēja pirktu k-rauta, jo viņi vienmēr palīdz transportēt lidz mašīnai lielus izmērus ko vienam ir grūti! Ja nav vienkārši cilvēciskas attieksmes tad tas arī nav!

C CastorTroy 19.09.2017

Problēmas ir tieši Jums, nevis man. Es nesūdzos,ka man kaut kas nepalīdzēja!
Ja man kāds palīdzētu-paldies, ja nepalīdzēja, tad tas ir normāli, nevienam nav pienākums kaut kam palīdzēt!
Ja, protams, par to nav samaksāts! :) Kapitālisms :)

I Inta Strode 19.09.2017

Man nav problēmu es uzskatu ka nav normāli caur visu veikalu sptiept 3 m garu virsmu lidz kasei lai vienkārši apmaksātu, es nesaku neko sliktu ta ir mans uzskats! Strīdēties tas ir lieki, bet nu lai paliek! Ja jums patik rast konfliktus tad vis ir skaidrs!

I Inta Strode 19.09.2017

Un ja var jau uzrakstīt kodu uz lapas ka dara ar citam preces un aiziet apmaksāt, bet virsmu aizstieptu pretī būvmateriāliem kur var iebraukt ar mašīnu! Tas ta ja nu atkal nevarēs saprast par ko es stulbene salecos, vai ne?

C CastorTroy 19.09.2017

Es tikai gribēju pateikt, ka nav pareizi, manuprāt, sūdzēties par to ka Jums kāds nepalīdzēja, jo palīdzēt Jums, diemžēl nevienam nebija pienākums.
Kādus konfliktus es meklēju? :)

I Inta Strode 19.09.2017

Bet kāda jums ir starpība? Tas ir konflikts, jo es strādāju ar cilvēkiem kuri iegādājas preci un vēlas dabūt to laba stāvokli nevis apdauzīti! Mēs dzīvojam 30 km no ši veikala gaja lietus! Nu bet ja vajadzētu piemaksāt par palīdzību mēs to darītu ja pat tas nav pienākums, jo visur pie mums ta ir pieņemts ka katrs darbs tiek atalgots! Bet kad mēs prasām mūs ignorē tas jau nav skaisti! Es domāju šai diskusijai nav jēgas jo mums ir dažāda uztvere par cilvēciskas attiecībām!

C CastorTroy 19.09.2017

Ko nozīmē, kāda man starpība? Priekš kam tad Jūs te rakstat? :)))
Te vajadzētu sūdzēties par konkrētām lietam, lai cilvēki zin, kāda slikta pieredze ir bijusi, nevis sūdzēties par to, kas Jūsu pasaules uztverē liekas nepareizs... :)))

I Inta Strode 19.09.2017

Labi lai ta būtu nedalīšos!

C CastorTroy 19.09.2017

Nē-nē, kāpēc, droši rakstiet, tikai lai sūdzības ir vairāk personificētas :)))

P Pratigais! 21.09.2017

Depo ir iespēja nolīgt transportu un krāvēju ja tas ir nepieciešams! Jums tak maximas maisinus nenes līdz mašīnai! Un transportēt vajag padomāt kā, ja arā ir tādi laika apstākļi pašiem!

I Inta Strode 21.09.2017

Forši laikam komentēt izraujot no konteksta, labi komenteāji!